نشریه فاکس اسپورت آسیا در پایان هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 8 بازیکن برتر این هفته را معرفی کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

گابریل تان، سردبیر نشریه فاکس اسپورت آسیا، هشت نماینده برتر از مسابقات روز اول فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا 2020 را انتخاب کرده است. سه ماه پس از زمانی که الهلال عربستان با شکست تیم کاشیما آنتلرز ژاپن جام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا 2019 را بالای سر برد، دور جدید این رقابت‌ها در هفته جاری برگزار شد.

طی 12 مسابقه 33 گل به ثمر رسید و تیم‌های سپاهان ایران و ویسل کوبه ژاپن موفق شدند در این بین برابر رقبای خود به برتری پرگل دست پیدا کنند. همچنین الهلال و الدحیل به عنوان تیم‌های مدعی از غرب و همچنین ملبورن ویکتوری و یوکوهاما از شرق آسیا موفق شدند رقبایشان را از پیش رو بردارند که در این بین تاثیر چند بازیکن درخشان بوده است.

گابریل تان در بین 8 بازیکنی که در هفته اول مسابقات لیگ قهرمانان با ارائه عملکرد مناسبت به برتری تیمشان کمک کرده بودند نام یک بازیکن سپاهان را هم اضافه کرده است. سعید آقایی به عنوان مدافع طلایی پوشان در این لیست حضور دارد.

سردبیر نشریه فاکس اسپورت آسیا درباره عملکرد آقایی نوشت:"معمولی نیست که شماره 7 را برتن یک مدافع چپ ببینید اما آقایی در برتری 4 بر صفر برابر العین امارات به خوبی نشان داد که لیاقت این شماره را دارد. آقایی در این بازی به بهترین نحوه ممکن عمل کرد و برای سروش رفیعی و محمد محبی دو پاس گل ارسال کرده بود."

دراگان کران(پاختاکور)، سلمان الفرج(الهلال عربستان)، یاسر المسلم(الاهل عربستان)، بیل(چیانگرای یونایتد)، هانگ وانگ-سون(الدحیل قطر)، آندرس اینیستا(ویسل کوبه ژاپن) و کیتا اندو(یوکوهاما اف سی ژاپن) هفت بازیکن دیگری هستند که در لیست 8 بازیکن برتر هفته حضور دارند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.