قائم‌مقام باشگاه شهرخودرو از پرواز چارتر این تیم برای سفر به ازبکستان خبر داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

وحید علیپور قائم‌مقام باشگاه شهرخودرو خراسان با بیان خبر فوق تاکید کرد: از آنجا که تاشکند پرواز مستقیم ندارد و مسیرهای پروازی ترکیه و قطر عملا باعث سرگردانی و ترانزیت طولانی تیم در فرودگاه‌های استانبول و دوحه می‌شد، پرواز اختصاصی از شرکت هواپیمایی ماهان برای سفر تیم به تاشکند در نظر گرفته شده تا تیم ما فردا صبح مستقیما به مقصد تاشکند پرواز کند.

وی با بیان اینکه تاکید مالکیت باشگاه شهرخودرو همواره بر بهترین امکانات برای سفر نماینده خراسان بوده، تاکید کرد: مطابق با آنچه در بازی‌های دور پلی‌آف در شارجه و قطر و همچنین در اولین بازی دور گروهی در دوبی رخ داد، باز هم یکی از بهترین هتل‌های شهر میزبان را این بار در تاشکند برای اقامت تیم شهرخودرو رزرو شد تا انشاالله تیم با کمترین خستگی و بهترین امکانات، آماده رویارویی با پاختاکور شود.

قائم‌مقام شهرخودرو در خصوص ویزای ازبکستان نیز متذکر شد: همچنان منتظر دریافت ویزا ازبکستان هستیم اما در این باره هیچ نگرانی‌ای نداریم تا فردا صبح از مشهد عازم تاشکند شویم. ضمن اینکه با مشورتی که از قبل صورت گرفته بنا به شرایط جوی ساعت این بازی نیز قدری از سوی میزبان به جلو کشیده شد و انشاالله بعد از بازی بلافاصله همان شب با همان هواپیما به مشهد باز خواهیم گشت.

گفتنی است دیدار تیم های شهرخودرو خراسان و پاختاکور روز دوشنبه در ساعت 14:30 به وقت محلی تاشکند در ازبکستان برگزار خواهد شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.