پیشکسوت استقلال گفت: ما ادعای مربیگری نداریم و فقط یک طرفدار هستیم، اما بهتر است افرادی که لیاقت دارند بیایند و کار کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد نوازی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره شرایط این تیم برای بازی با الاهلی عربستان اظهار داشت: استقلال بازیکنان مصدوم زیادی دارد و همین موضوع شرایط را سخت تر می کند. از زمانی که مجیدی سرمربی استقلال شده، مشکلات زیادی به وجود آمده و مشکلات قبلی همچنان پابرجا است. به اعتقاد من در حق استقلال کم لطفی می شود و توجهی که به تیم های دیگر می شود به استقلال نمی شود. 

نوازی با انتقاد از شرایط مدیریتی باشگاه استقلال گفت: مدیران ناکار آمد و غیر استقلالی در راس باشگاه قرار گرفته اند و هیئت مدیره هیچ تصمیم درست و درمانی برای تیم نمی گیرد و پیشکسوتان استقلال هم هیچ نقشی در باشگاه ندارند. ما ادعای مربیگری نداریم و فقط یک طرفدار هستیم اما بهتر است افرادی که لیاقت دارند بیایند و کار کنند. امیدوارم افرادی که شایستگی کار در استقلال را دارند و به فکر این تیم هستند، بدون هیچ چشم داشتی از ۲ ستاره ای که استقلال در آسیا بدست آورده، دفاع کنند.

پیشکسوت استقلال در خصوص مشکلات اخیر استقلال افزود: متاسفانه سال ها گذشته اما از زمان جوانی که من بازی کردم، تاکنون که پیشکسوت شدم، استقلال هنوز برای زمین تمرین و مقدمات سفر مشکل دارد و تاکنون هیچ هیئت مدیره ای در باشگاه نبوده که برای برطرف کردن مشکلات تلاش کند.  هر فردی به خاطر منافع خود به استقلال می آید و اکنون ۵۰ سال می گذرد اما مشکل زمین تمرین همچنان پا برجا است. این تیم به رده های پایین جدول هم برود باز طرفدار دارد و هواداران همیشه از استقلال حمایت می کنند.

او در ادامه عنوان کرد: باید مدیران کار بلد در راس باشگاه هایی مانند استقلال و پرسپولیس باشند تا بتوانند برای باشگاه درآمدزایی کنند. متاسفانه ما اصلا درآمدزایی نداریم و پول بلیت ها هم مشخص نیست چه می شود.  همیشه هم کاسه گدایی دستمان گرفتیم تا بتوانیم مشکلات را حل کنیم اما با این کارها چیزی درست نمی شود و آخر فصل با مشکلات بیشتر و شکایت روبرو می شویم.

نوازی درباره دلیل آسیب دیدگی های بازیکنان استقلال گفت: دلیل مصدومیت بازیکنان از بی تمرینی و تمرین زیاد می تواند باشد اما ما سر تمرینات نیستیم که دقیق بدانیم علت مصدومیت بازیکنان چیست. بازیکنان مشغله دارند و حرفه ای زندگی نمی کنند و با فشرده برگزار شدن مسابقات آسیب دیدگی آن ها بیشتر می شود. 

بازیکن سابق استقلال درباره بازی با الاهلی در لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: بازی با الاهلی سخت است و امیدوارم مثل بازی قبل نباشد. با این همه بازیکن مصدوم، دست مجیدی بسته است اما فکر می کنم استقلال با آمادگی بیش‌تر به مصاف الاهلی می رود و انشالله این بازی را می بریم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.