پیشکسوت تیم استقلال گفت: استقلال در خط دفاعی دچار مشکل است، این تیم در خط دفاع بالانس نیست، این مشکل زمان استراماچونی هم وجود داشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پیروز قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار در خصوص شکست استقلال ایران مقابل الاهلی عربستان اظهار داشت: استقلال در این بازی دچار کمبود بازیکن بود و مشخص بود بازی سختی را در پیش روی خواهد داشت، با اینکه الاهلی هم تیم سابق نبود و بسیار ضعیف‌تر از قبل ظاهر شده بود اما اگر داور گل سالم استقلال را مردود اعلام نمی‌کرد استقلال در این بازی شکست نمی‌خورد.

وی در خصوص نقاط ضعف استقلال هم گفت: استقلال در خط دفاعی دچار مشکل است، این تیم در خط دفاع بالانس نیست، این مشکل زمان استراماچونی هم وجود داشت و طبیعتا تیمی که هجومی بازی می‌کند باید خط دفاع مستحکمی داشته باشد.

پیشکسوت استقلال در خصوص عملکرد سید حسین حسینی هم بیان کرد: امسال اولین سالی است که حسینی بعد از مدت‌ها به عنوان گلر یک درون دروازه استقلال می‌ایستد و به نظر من هم ضعیف عمل نکرده است،فقط باید کمی فرصت به او داد تا بهتر خودش را در استقلال پیدا کند چون در اینکه او دروازه‌بان خوبی است شکی نیست.

وی در پایان درباره حواشی رحمتی و حسینی هم عنوان کرد: هر دو دروازه‌بان در استقلال بازی کرده‌اند و هر دو بچه‌های بسیار خوبی هستند و امیدوارم هرچه سریع‌تر این سوتفاهم‌ها حل شود تا تیم هم دچار حواشی نشود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.