سرمربی پرسپولیس 11 بازیکن اصلی تیمش برابر شهرخودرو را به همان شکل دیدار نافرجام هفته گذشته مقابل سپاهان به میدان خواهد فرستاد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پرسپولیس در شرایطی از دقایقی دیگر به مصاف شهرخودرو خواهد رفت که بزرگترین حواشی را طی این هفته با توجه به جدال نافرجامش با سپاهان را پشت سر گذاشته است. با این حال یحیی گل محمدی، ترکیب 11 نفره و اصلی تیمش را همانند تفکراتی که برای دیدار با سپاهان داشت به میدان فرستاده تا چهار تغییر نسبت به آخرین حضور این تیم (بازی با الشارجه) در ترکیب تیم رقم بخورد.
بوژیدار رادوشوویچ مهمترین تغییر در ترکیب سرخپوشان است؛ گلر کروات سرخپوشان که در این فصل علیرغم فرصت‌های کوتاهی که نصیبش شده توانسته نمایش قابل قبولی به جا بگذارد و گلی دریافت نکرده، بار دیگر جانشین بیرانوند خواهد شد و باید دید برابر شهرخودرو قادر به افزایش رکورد خود خواهد بود یا خیر.

در خط دفاعی سرخپوشان شجاع خلیل زاده و محمد حسین کنعانی زادگان زوج دفاعی تیم در مرکز را تشکیل خواهند داد و مهدی شیری در سمت راست و محمد نادری نیز در سمت چپ به میدان خواهند رفت.

در خط میانی احمد نوراللهی در کنار کمال کامیابی نیا و بشار رسن و مهدی ترابی چهار بازیکن پرسپولیس برابر شهرخودرو خواهند بود.

زوج خط حمله پرسپولیس نیز برابر شاگردان سرآسیایی با حضور علی علیپور و وحید امیری شکل خواهد گرفت. علیپور بعد از درخشش برابر الشارجه اکنون امیدوار است در لیگ نیز فرصت جبران فاصله با مدعیان این فصل کفش طلا را داشته باشد و امیدوار به باز کردن دروازه مهدی رحمتی خواهد بود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.