مدافع تیم فوتبال سایپا می گوید نتایج ضعیف این تیم ربطی به کادرفنی ندارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

آرمین سهرابیان در این باره گفت: در نتایج ضعیف ما کادرفنی تقصیری ندارند، آنها همه نکات را به ما می گویند و نازک تر از گل نمی گویند. این نتایج به خاطر بی عرضگی ما است و به کارفنی ربطی ندارد، بازی که باید می بردیم را واگذار کردیم.

او ادامه داد: در نیمه اول باید 4 گل به صنعت می زدیم ولی با یک گل شکست خوردیم. کادرفنی اینقدر حمایت می کنند و با این شرایط آقای صادقی چیزی به ما نمی گوید. ایشان یک مرد با اخلاق است و یکی از فنی ترین مربی های لیگ برتر است. اگر قرار باشد کسی را کنار بگذارند باید ما بازیکنان را کنار بگذارند. باید بازیکنان را تقویت کنند نه کادرفنی و آنها دارند تلاش می کنند. تیم ما جوان است و ما بازیکنان آنطور که باید و شاید عمل نمی کنیم. خیلی راحت و سر اشتباهات بچه گانه نتایج را واگذار می کنیم.

او در مورد شرایط بد سایپا در جدول رده بندی می گوید: باشگاه حق دارد ناراحت باشد ولی باید پشت مربی باشد. آقای صادقی چه از نظر فنی و چه اخلاقی عالی است. خودم خیلی از ایشان یاد گرفتم و باید از ایشان حمایت شود. اگر کسی را قرار باشد کنار بگذارند ما بازیکنان هستیم.

مدافع سایپا در پایان گفت: اگر از کادرفنی حمایت شود قول می دهم فصل بعد یک تیم خیلی خوب می شویم. قول می دهیم از این بعد شرایط را عوض کنیم و واقعا خیلی انگیزه داریم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.