پرسپولیس سال را با حضور ایرج عرب روی صندلی مدیریتی و برانکو ایوانکوویچ در رأس کادرفنی آغاز کرد اما حالا با نفراتی کاملا متفاوت آن را به پایان می‌رساند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تمرین روز جمعه پرسپولیسی ها در حالی برگزار شد که اعضای هیئت مدیره در ورزشگاه شهید کاظمی حضور یافتند و در رختکن برای دقایقی با بازیکنان صحبت کردند. رسول پناه که حالا نفر اول مدیریت باشگاه محسوب می‌شود در کنار دیگر اعضای هیئت مدیره به بازیکنان اطمینان دادند تا حقوقشان پرداخت شود و نبی نیز از ثبات صحبت کرد.

اما این در حالی است که بازیکنان پرسپولیس وجود ثبات را به هیچ عنوان در تیم خود حس نکرده اند. آن ها سال ۹۸ را با هدایت برانکو ایوانکوویچ آغاز کردند و ایرج عرب را به عنوان مدیرعامل می‌دیدند اما چند ماه بعد کالدرون جای برانکو را گرفت و انصاری فرد نیز مدیرعامل باشگاه شد.

در همان شهریور ماه که انصاری‌فرد به جای عرب آمد، خیلی ها پیش بینی می‌کردند که سال ۹۸ برای پرسپولیس با همین کادر به پایان برسد اما در نقل و انتقالات زمستانی کالدرون نیز جدا شد و یحیی گل محمدی سرمربی شد.

حالا در آستانه پایان سال، احتمالا آخرین تغییرات پرسپولیس نیز رقم خورده‌اند و رسول پناه سرپرست مدیرعاملی را برعهده گرفته است. یک سال پر تغییر برای پرسپولیس که سه مربی و سه مدیرعامل را به خود دیدند!

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.