پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: الان می‌بینیم برانکو هم از پرسپولیس شکایت کرده، و کسی نیست به این آقا بگوید تو هر چه داری از پرسپولیس است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمود کلهر در گفت‌وگو با خبرنگار در خصوص تعطیلی لیگ برتر و شرایط پرسپولیس اظهار داشت: این تعطیلات دقیقا به ضرر تیم‌های بالای جدول و خصوصا پرسپولیس شد چون تیم‌هایی مانند پرسپولیس که در حال امتیاز جمع کردن برای قهرمانی بودند که این تعطیلات می‌تواند این روند را کند کند.

وی ادامه داد: فقط نه پرسپولیس به نظرم تیم‌هایی مانند سپاهان هم از تعطیلات متضرر شدند چون تمام تیم‌های بالای جدول در این برهه از لیگ به دنبال جمع کردن امتیاز بودند که این روند متوقف شد اما به نظرم این تیم‌های پایین جدولی هستند که از این تعطیلات خوشحال هستند چون می‌توانند نقاط ضعف خود را برطرف کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص خطر کسر امتیاز از پرسپولیس هم تصریح کرد: متاسفانه این اتفاق در کشور ما اپیدمی شده، الان می‌بینیم برانکو هم از پرسپولیس شکایت کرده و کسی نیست به این آقا بگوید تو هر چه داری از پرسپولیس داری، باید کمی مشکلات کشور ما را می‌دیدی بعد شکایت می‌کردی، امیدوارم انصاری‌فرد بتوانند این مشکلات را برطرف کنند.

وی درباره استعفای انصاری‌فرد هم گفت: فشار زیادی روی مدیرعامل پرسپولیس بود،تیم پشتوانه خاصی ندارد و پول آنچنانی در باشگاه نیست و به نظر من هیچ کس دیگری هم نمی‌تواند کار خاصی انجام دهد چون واقع دست مدیرعامل بسته است و کاری از دستش برنمی‌آید.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.