مدیر امور مالی و سرپرست معاونت اداری مالی پرسپولیس گفت: هواداران به شایعات توجه نکرده و به هوش باشند که پرسپولیس در شرایط فعلی نیازمند آرامش است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در پی انتشار اخباری مبنی بر صورت گرفتن تخلفاتی در مالکیت چند واحد آپارتمان متعلق به باشگاه، فرامرز دیناروند، مدیر امور مالی و سرپرست معاونت اداری مالی پرسپولیس توضیحاتی در این زمینه ارایه کرد.

چکیده صحبت‌های دیناروند به شرح زیر است:

برابر اسناد موجود در باشگاه، در سال‌های ابتدایی دهه ۹۰، به منظور تامین وثیقه بانکی در دریافت تسهیلات برای حل بخشی از مشکلات آن زمان، املاک هبه شده و در اختیار باشگاه، با مصوبه هیات مدیره جهت ارایه به بانک به نام معاون اجرایی وقت باشگاه شد تا جهت دریافت تسهیلات، اقدامات فوری لازم صورت پذیرد که این موضوع از همان سال در صورت‌های مالی و گزارش سازمان حسابرسی و نیز تکالیف مجمع، در تمام چند سال گذشته تا کنون اعلام شده است.

از سویی دیگر ایشان از سال ۱۳۹۲ تا به حال طی اظهارنامه‌های رسمی، نامه‌ها و مکاتباتی که در دبیرخانه باشگاه ثبت شده اند، مراتب را به اطلاع باشگاه رسانده و در خصوص انتقال اسناد نیز تعهدات تسهیلات دریافتی خود اعلام آمادگی نموده است.

از این رو پیرو تکلیف مجمع، موضوع در سال گذشته پیرو گزارش رسمی دادگستری به عنوان معیار کار باشگاه در دستور کار هیات مدیره قرار گرفته است و مطابق مدارک موجود و تعامل فی مابین، مراحل انتقال سند مالکیت آپارتمان ها، وام بانکی و اسناد چک‌ها بین طرفین در حال انجام بوده و مراتب نیز در دی ماه سال جاری به اطلاع مجمع محترم رسیده است.

هواداران به شایعات توجه نکرده و به هوش باشند که پرسپولیس در شرایط فعلی نیازمند آرامش است تا در فضایی به دور از هیاهو، ضمن شفاف نمودن ابهامات موجود در بخش مدیریت و ایجاد ساختاری صحیح، مطابق با اصول مرتبط بر تمامی بخش‌های باشگاه به سوی چهارمین قهرمانی پیایی نیز گام بردارد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.