ساعات پایانی روز گذشته بود که به بنده و احمد سعادتمند اطلاع دادند که عضو هیات مدیره استقلال شده ایم و از این بابت بسیار خرسند هستم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 حجت نظری عضو هئیت رئیسه تیم فوتبال استقلال گفت : هواداران از استقلال همیشه انتظار دارند و برای این که بتوانیم به خواسته‌های آنها جامه عمل بپوشانیم، باید تلاش‌های بیشتری انجام دهیم.ساعات پایانی روز گذشته بود که به بنده و احمد سعادتمند اطلاع دادند که عضو هیات مدیره استقلال شده ایم و از این بابت بسیار خرسند هستم.
جا دارد از اعتماد مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان تشکر ویژه ای داشته باشم و امیدوارم بتوانیم با کمک مسئولان ورزش کشور، اعضای مدیریتی باشگاه، کادر فنی و بازیکنان، استقلال را به جایگاه اصلی و واقعی خود که همه انتظار دارند و در شان این تیم است، برسانیم و باعث خوشحالی هواداران شویم.
در ماه های گذشته اتفاقات ناخوشایندی برای باشگاه رخ داد و قصد داریم وضعیت را سر و سامان بدهیم تا استقلال بتواند دوباره روزهای خوبی را تجربه کند . در حال حاضر آقای خلیل زاده مقداری کسالت دارند و بعد از بهتر شدن شرایط، سعی خواهیم کرد به زودی و در اسرع وقت جلسه هیات مدیره استقلال را برگزار کنیم

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.