دروازه‌بان سپاهان با حضور در برنامه نوروز فوتبالی صحبت‌های جالبی درباره دیدار جنجالی با پرسپولیس داشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

با گذشت چند هفته از دیدار ناتمام دو تیم پرسپولیس و سپاهان، هنوز حرف و حدیث درباره آن وجود دارد و هر دو طرف مدعی هستند. با این حال برنامه نوروز فوتبالی با دعوت از پیام نیازمند بار دیگر به این دیدار پرداخته است.

دروازه‌بان موفق سپاهان در این فصل درباره این بازی گفت: برای خودم چیزی به غیر از ناراحتی و عصبانیت باقی نگذاشت. من دو روز بعد از آن بازی نتوانستم بخوابم چون که این بازی یک فرصت خوبی برای ما بود که به جدول برگردیم و اختلاف با پرسپولیس پنج امتیاز بود. تمام روحیه و انگیزه و صحبت‌های ما این بود که برای برد به این بازی برویم همانطور که بازی رفت هم پرسپولیس را درآزادی برده بودیم.

او ادامه داد: این امکان وجود داشت که در ورزشگاه نقش جهان هم پرسپولیس را ببریم. شرایطی از صبح همان روز به شکلی رقم خورد که همه چیز بهم گره خورد و هواداران آنطور مقابل هتل تجمع کردند. من وقتی فکر می‌کردم می‌دیدم که حق با همه است، یعنی هم هواداران، هم پرسپولیس و هم ما حق داشتیم ولی فکر می‌کنم که می‌شد بازی آن روز برگزار شود. اگر پرسپولیسی‌ها یک مقدار دیگر مردانگی می‌کردند و می‌ایستادند همانطورکه در فینال جام حذفی ایستاده بودند و اجازه می‌دادند که ما از رختکن بیرون بیاییم.

نیازمند همچنین گفت: من خودم اولین نفر از رختکن خارج شدم و ما آماده بودیم. وقتی قرار بود به زمین برویم به ما گفتند بایستید چون پرسپولیسی‌ها از زمین خارج شده‌اند و نمی‌خواهند بازی کنند. بعداز آن ما را نگه داشتند چرا که ما منتظر بودیم داوران بروند و بعدا از آن به زمین برویم. فکر می‌کنم که می‌شد آن روز بازی برگزار شود و ما هنوز هم امید داریم که رای کمیته استیناف به ضرر ما نباشد یا بازی برگزار شود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.