کاپیتان سابق تیم فوتبال رم بر این باور است که ویروس کرونا اجازه ادامه رقابت های لیگ فوتبال ایتالیا را نخواهد داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 کاپیتان سابق تیم فوتبال رم بر این باور است که ویروس کرونا اجازه ادامه رقابت های لیگ فوتبال ایتالیا را نخواهد داد.

 به نقل از مدیاست، شیوع ویروس کرونا باعث لغو رویدادهای زیادی شده است و یکی از این رویدادها رقابت های لیگ ایتالیا است که به دلیل شیوع گسترده کرونا در قاره اروپا متوقف شده است.

فرانچسکو توتی مهاجم پیشین رم و تیم ملی ایتالیا، معتقد است رقابت های این فصل لیگ فوتبال ایتالیا که به دلیل همه گیر شدن کروناویروس به حالت تعلیق درآمده است ، انجام نخواهد شد. پس از ۲۶ هفته از رقابتها ، یوونتوس با ۶۳ امتیاز مقام اول سری آ را در اختیار دارد. در رده دوم لاتزیو است و اینتر با ۵۴ امتیاز در مکان سوم است.

فرانچسکو توتی درباره تعطیلی رقابت های لیگ فوتبال ایتالیا گفت: من فکر می کنم رقابت های قهرمانی از سر گرفته نمی شود. در غیر این صورت آشفتگی ایجاد خواهد شد. همچنین ، فیفا و فدراسیون فوتبال ایتالیا نیاز به زمان برای نظم رقابت ها دارند. در حال حاضر نمی توان با صحت و اطمینان از اتفاقات ایجاد شده صحبت کرد و باید منتظر ماند و دید چه تصمیماتی گرفته خواهد شد.

این در حالی است که گابریله گراوینا، رییس فدراسیون فوتبال ایتالیا امیدوار است که سری آ دوباره از سر گرفته شود حتی اگر این اتفاق جولای یا آگوست رخ دهد.

ایتالیا از نظر تعداد موارد ویروس کرونا در رتبه دوم جهان است. فقط ایالات متحده آمریکا تعداد بیشتری از ابتلا به این ویروس دارد.

در حال حاضر ، بیش از ۷۵ هزار نفر در ایتالیا از بیماری کرونا ویروس رنج می برند ، نزدیک به چهار هزار نفر از آنها در وضعیت بسیار جدی یا بحرانی قرار دارند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.