مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال بحث جدایی بازیکنان خارجی این تیم را رد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علی خلف درباره مباحث مطرح شده مبنی بر جدایی بودروف، میلیچ و شیخ دیاباته سه بازیکن خارجی از استقلال گفت: با وکلای این بازیکنان صحبت کردیم. اصلاً چنین چیزی صحت ندارد.

وی افزود: بخشی از حقوق این بازیکنان عقب افتاده است ولی اینطور نیست که بخواهند قراردادشان را فسخ کنند. این خبرها در فضای مجازی منتشر شده و تا امروز که چنین چیزی نبوده است.

مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال درباره شکایت وینفرد شفر و آندره استراماچونی مربیان سابق این تیم به فیفا هم تصریح کرد: شکایت آنها هنوز به حکم قطعی نرسیده و در مرحله رسیدگی است.

خلف که با شبکه خبر صحبت می کرد، درباره بیانیه بازیکنان استقلال و اینکه آیا اعتراض آنها با هماهنگی باشگاه بوده است؟ اظهار کرد: بازیکنان استقلال طبق قراردادشان باید مبلغی را دریافت کنند. این مربوط به یکی دو روز یا یکی دو هفته گذشته نیست. آنها خواستند صدای اعتراضشان را به گوش مسئولان برسانند. این اقدامی بوده که از نظر بازیکنان حتماً منتج به نتیجه می شده است. با این حال اقدام آنها خودجوش بوده است نه با هماهنگی باشگاه.

مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال در خصوص پرداخت اجاره ماهیانه ۱۸ میلیون تومانی امیر سلطانی معاون پیشین باشگاه از سوی استقلال و انتخاب سعید رمضانی به جای وی گفت: این تصمیم به مدیریت قبل باشگاه مربوط است و نمی توانم درباره آن نظر بدهم. سعید رمضانی با حفظ سمت خود یعنی سرپرستی تیم به عنوان سرپرست معاونت ورزشی هم انتخاب شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.