فرتاک ورزشی؛ امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان اعلام کرد: بازی های لیگ یک را به دقت زیرنظر داریم و روی بهترنی ها زوم هستیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

امیر قلعه نویی سرمربی موفق سپاهان که نشان داده در طی چند سال اخیر در شناسایی بازیکنان مستعد موفق عمل کرده است، در خصوص بازی های لیگ یک و این که آیا بازیکنان این لیگ را زیر نظر دارد یا یا نه، گفت:ما گروهی داریم که لیگ یک را رصد می‌کند و بازیکنانی که پتانسیل بالایی دارند شناسایی می‌کند. بعد از شناسایی در نیم فصل دوم لیگ یک روی آنها زوم می‌کنم

وی افزود: محبی هم دقیقا یکی از آن بازیکنان بود که اگر همین مسیر را ادامه دهد مطمئن باشید یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران خواهد شد.

قلعه نویی در ادامه درمورد محمد محبی گفت: اینکه او از باشگاه های اسپانیا پیشنهاد دارد یا نه و  آیا باشگاه موافق یا مخالف این انتقال است، باید از خود مسئولان باشگاه سؤال کنید اما من خوشحالم از اینکه خدماتی که گروه ما انجام داده رفته رفته به بار می‌نشیند. محبی سال گذشته این شرایط را نداشت ولی تلاش گروه ما به شکلی به بار نشسته که حالا او چنین پیشنهاد دارد.یک صحبتی هم می‌خواهم انجام دهم. در مورد ما در این 15 سال خیلی حرف‌ها درآمد اما رفته رفته دست‌ها دارد رو می‌شود. آنجایی که اشاره کردم ( تُعِزُّ مَنْ تَشَاءُ وَتُذِلُّ مَنْ تَشَاءُ) بالاخره یک روز مشخص خواهد شد. بارها گفته‌ام بدون اذن پروردگار برگی از درخت نمی‌افتد و خدا به هر کسی بخواهد عزت می‌دهد.

 

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.