آغاز آخرین فصل از قرارداد کامیابی نیا؛

کمال کامیابی نیا با پایان پنجمین سال قراردادش، خود را آماده حفظ فرم فعلی و استارت برای شکستن رکورد کریم باقری می‌کند.

کمال کامیابی نیا

به گزارش فرتاک نیوز؛  کمال کامیابی نیا پیش از شروع لیگ هفدهم قرارداد خود را به مدت سه فصل با پرسپولیس تمدید کرد و حالا در لیگ بیستم آخرین سال از قراراداد خود را تجربه می‌کند. کمال که پس از نایب قهرمانی با نفت در لیگ پانزدهم به پرسپولیس آمد، حالا در 31 سالگی جزو قدیمی ترین بازیکنان سرخ ها به حساب می‌آید و احتمالا در فصول آینده با بازوبند کاپیتانی هم در زمین دیده شود.

نکته مهم درباره کامیابی نیا، ثباتی است که با حضور او و البته احمد نوراللهی به خط هافبک پرسپولیس آمده و دیگر از تغییرات همیشگی خبری نیست. سرخپوشان در این مدت هافبک شماره 11 خود را به عنوان بازیکنی جنگنده و حاضر در حملات دیده‌اند که حالا باتجربه بیشتر خود را آماده شکستن رکورد اسطوره این باشگاه یعنی کریم باقری می‌کند.

کریم باقری بعد از بازی در آریمینیا بیله‌فلد، چارلتون و... زمانی که برای بازی در لیگ برتر به پرسپولیس بازگشت، 9 فصل در این تیم بازی کرد که بیشتر مسابقات با بازوبند کاپیتانی همراه بود. وی تا 37 سالگی عضو تیم پرسپولیس بود و در نهایت با تصمیم علی دایی مجبور به خداحافظی شد.

حالا اگر کامیابی نیا یک قرارداد جدید با پرسپولیس امضا کند و تا 36 سالگی عضو این تیم بماند، رکورد کریم باقری را می‌شکند و به عنوان باسابقه ترین هافبک دفاعی پرسپولیس در لیگ برتر خود را معرفی می‌کند؛ اتفاقی که البته با آمادگی مستمر جسمانی و حفظ فرم فنی کنونی ممکن خواهد بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.