یک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: مدیرعاملی که برای باشگاه بدهکاری آورده است، باید محاکمه شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

منصور رشیدی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره شرایط این روزهای آبی‌پوشان پایتخت گفت:‌ اتفاقات اخیر استقلال به مدیرانی که در این چند سال در استقلال حضور داشتند، برمی‌گردد. در این چند سال هر مدیرعاملی که تغییر می‌کرد، احساس می‌شد که می‌توانستند عملکرد خوبی داشته باشند اما کاری از پیش نرفت.

او ادامه اداد: در حال حاضر باشگاه استقلال بالای ۲۰۰ میلیارد تومان بدهی در صورت‌ حساب‌هایش دارد. این‌ اتفاقات به کادر مدیریتی تیم برمی‌گردد که مدیر خوب گذاشته نشده است.

این پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره خصوصی‌سازی دو باشگاه سرخابی گفت: به نظر من هم‌چنان امکان خصوصی‌سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس وجود دارد. همه این را می‌دانیم که تراکتور به بخش خصوصی واگذار شده است و آقای زنوزی تیم را می‌گرداند. او در حال حاضر می‌داند که با تیم چطور مواجه شود و با مدیریت خودش کارها را پیش می‌برد و به نظر من اگر این مساله برای استقلال و پرسپولیس رخ دهد، شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود.

وی درباره جنجال و حاشیه‌هایی که میان امیرحسین فتحی و علی جباری رخ داده است خاطرنشان کرد:‌ به نظر من دعواهای خانوادگی به بیرون درز پیدا کرده است. در باشگاه ممکن است اتفاقاتی بیفتد که نباید کسی خارج از باشگاه از آن مطلع شود. آن‌ها همدیگر را به مسائل مختلف متهم کردند. به نظر من آقای جباری که مسوول کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال است، نباید در کار باشگاه‌ داری دخالت کند. اخیرا هم آقای خلیل‌زاده هم با آقای سعادتمند بر سر یک کارگزار به دادگاه رفتند و به نظر من این اتفاقات پسندیده نیست.

رشیدی افزود: به نظر من مدیران فوتبال به هیچ عنوان واقعیت را نمی‌گویند. در این کشور حقیقت گفته نمی‌شود. بی مدیریتی باعث شده دروغ گسترش پیدا کند. در مورد قرارداد آقای ویلمتوس هم همین اتفاقات افتاده و صحبت‌های مختلفی مطرح شده است که آدم برایش سوال پیش می‌آید که کدام حرف واقعی است.

او در پایان گفت: آینده فوتبال ایران از تیم ملی تا تیم‌های باشگاهی مبهم است. هر مدیری که سرکار می‌آید باید پاسخگو باشد. کسی که بدهکاری بالایی می‌آورد باید پاسخگو باشد چون این‌ تیم‌ها دولتی هستند و از جیب ملت هزینه می‌شوند. قوه قضاییه باید ورود کند و کاری برای فوتبال ما انجام دهد مدیرعامل‌های بدهکار را محاکمه کند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.