پیشکسوت استقلال گفت: کشاندن برخی موضوعات داخلی به فیفا کار درست نیست و باید همه برای برگزاری لیگ متحد باشیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 و به نقل از میزان، علی جباری درباره اینکه با اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا مجوز شروع دوباره لیگ برتر داده شده عنوان کرد: مشخص است که تصمیم‌گیری در شرایطی مثل امروز نیاز به بررسی دقیق کارشناسان امر دارد.

وی افزود: وقتی مجوز برگزاری دوباره لیگ برتر داده می‌شود طبعا این موضوع توسط مسئولان وزارت بهداشت و ستاد مربوطه بررسی شده است. شما الان می‌بینید که مجوز بازگشایی سینما‌ها هم داده شده است. در این میان باشگاه‌ها هم قطعا باید توجه کامل به پروتکل‌های اعلامی داشته باشند و در تمرین و مسابقات به تدابیر اتخاذ شده توجه ویژه داشته باشند.

این پیشکسوت فوتبال کشورمان ادامه داد: من برای همه خانواده فوتبال احترام قائلم، اما شخصا معتقدم طرح اینکه چنین مباحثی در فیفا درست نیست. این موضوعات داخلی و مربوط به کشورمان است و قطعا اگر این مباحث به گوش فیفا برسد، آنها موضوع را دوباره به کشورمان ارجاع می‌دهند؛ چون فدراسیون‌ها را مسئول تصمیم‌گیری می‌دانند. قطعا سازمان لیگ و فدراسیون تابع تصمیمات مراجع بالادستی ابلاغی هستند و دقیقا با نظر آنها عمل می‌کنند.

جباری افزود: خانواده فوتبال در این مقطع باید با اتحاد و هماهنگی کامل دور یک میز بنشینند. امیدوارم مسیر فوتبال در روز‌هایی که تاکید می‌شود باید همزیستی با این ویروس منحوس را فرابگیریم با همدلی دنبال شود.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.