ساعتی بعد از حذف مصاحبه خبرساز کاوه ستوده پزشک استقلال، کانال رسمی این باشگاه دوباره این گفت‌و‌گو را بازنشر کرد؛ اقدامی که به نظر واکنشی مستقیم به استوری فرهاد مجیدی است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ساعتی بعد از حذف مصاحبه خبرساز کاوه ستوده پزشک استقلال، کانال رسمی این باشگاه دوباره این گفت‌و‌گو را بازنشر کرد؛ اقدامی که به نظر واکنشی مستقیم به استوری فرهاد مجیدی است.

 فرهاد مجیدی سرمربی استقلال امروز در یک استوری اینستاگرامی در پاسخ به صحبت‌های غیر منتظره کاوه ستوده در کانال باشگاه استقلال که به کادر بدنسازی تیم تذکر داده و عنوان کرده بود از تمرینات به‌روزتر و متناسب با شرایط امروز استفاده کنند تا مصدومیت کمتری نصیب استقلال شود، به حمایت از بدنسازش پرداخت.

مجیدی در این استوری اعلام کرد، علی ربانی بهترین، علمی‌ترین و باسوادترین مربی بدنسازی است که در دوران حرفه‌ای ورزشی‌اش دیده است.

با این صحبت فرهاد مجیدی، کانال باشگاه استقلال مصاحبه روز گذشته کاوه ستوده را از روی خروجی خود حذف کرد، اما دقایقی قبل دوباره این مصاحبه به کانال باشگاه بازگردانده شد تا به صورت مشخص باشگاه استقلال طرف پزشک تیم را گرفته باشد. این در شرایطی است که با وجود مصدومیت شدید دو بازیکن آبی پوش در تمریناتِ پیش از شروع مجدد لیگ، مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی در استقلال مسبوق به سابق است و قبلا دو بازیکن دیگر این تیم(داریوش شجاعیان) هم از همین ناحیه دچار مصدومیت شده بودند.

موقعیت فعلی استقلال ما را به یاد بحران پزشکی در دو باشگاه چلسی و بایرن مونیخ می‌اندازد؛ در بایرن مونیخ، پپ گواردیولا بعد از مدتی کار در مونیخ، به این نتیجه رسید که مولر ولفارت، مشهورترین پزشک ورزشی جهان از علم کافی برای حضور در جایگاه مدیریتی تیم پزشکی بایرن مونیخ برخوردار نیست و مصدومیت‌های پی در پی بازیکنان این تیم، به دلیل سهل انگاری‌های او رقم خورده است.

با توجه به جایگاه ولفارت در بایرن، مدیران این باشگاه در مقابل پپ کمی مقاومت کردند، اما در نهایت و در پایان فصل عذر مولر ولفارت را خواستند. موضوع بین این دو تا آنجا حاد شده بود که پپ گواردیولا در انتقاد از عملکرد تیم پزشکی بایرن، در جدالی که تیمش برابر بایرن لورکوزن داشت، با کنایه به سمت بخش پزشکی تیم رفته و مقابل آنها اقدام به دست زدن کرد. البته با پایان کار پپ در بایرن، ولفارت دوباره به بایرن بازگشت و به اظهار نظرهای تندی درباره سرمربی سابق بایرن پرداخت.

گواردیولا در آپریل ۲۰۱۵ و سال دوم حضورش در بایرن مونیخ، مولر ولفارت را به دلیل عدم دانش کافی و بی‌توجهی به مصدومیت‌های بازیکنان کلیدی‌اش ازجمله آرین روبن، فرانک ریبری، تیاگو و ... متهم کرده و موجب شد تا او در همان فصل از بایرن اخراج شود.

ژوزه مورینیو نیز با اِوا کارنیرو، پزشک تیم فوتبال چلسی مشکلی جدی پیدا کرد که تا مدت‌ها این مسئله تیتر اول روزنامه‌های انگلیسی بود. در یک مسابقه چلسی و در شرایطی که بازی با حساسیت بالایی دنبال می‌شد، کارنیرو برای درمان ادن هازارد وارد زمین شد که طبق قوانین انگلیس، هازارد باید به خارج از زمین انتقال پیدا می‌کرد و چلسی که 10 نفره بود، مجبور شد تا با خروج هازارد، دقایقی را 9 نفره به کارش ادامه دهد. با این اتفاق، مورینیوی خشمگین مقابل دوربین‌ها به سمت پزشک تیمش رفت و از جملات رکیکی علیه او استفاده کرد. ماجرایی که مثل یک بمب در فوتبال انگلیس ترکید و البته پایان همکاری کارنیرو را در این باشگاه لندنی رقم زد.

اوا کانیرو نیز در ۱۳ آگوست ۲۰۱۵ به صورت رسمی اعلام کرد بخاطر فحاشی و رفتار ناشایستی که مورینیو در جریان دیدار چلسی مقابل سوانسی و در زمان رسیدگی به مصدومیت هازارد با او داشته، دیگر در تمرینات این تیم شرکت نمی‌کند.

ضمن اینکه در مورد مورینیو، گروه پزشکان لیگ برتر انگلیس نیز وارد میدان شدند و به حمایت از کارنیرو پرداختند، اما مورینیو هرگز از عقیده خود برنگشت و پایان کار این پزشک در چلسی رقم خورد.

اما حالا در موقعیت مشابه، به نظر می‌رسد که باشگاه استقلال مقابل سمت سرمربی خود ایستاده باشد؛ این اتفاقی است نادر که باید در انتظار نتایج و عواقب آن بود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.