آقای گل لیگ برتر فوتبال ایران در مدت زمان حضورش در فولاد نتوانسته در بازی برابر استقلال گل بزند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

لوسیانو پریرا یا همان شیمبا یکی از موفق ترین بازیکنان خارجی است که در لیگ برتر ایران بازی کرده است. او در تابستان سال 2012 و از تیم لیننزه به فولادخوزستان آمد و در اولین فصل حضورش 12 گل برای این تیم به ثمر رساند. او در لیگ سیزدهم هم در فولاد بود و 9 گل زد و مورد توجه سپاهان قرار گرفت. با اینحال او دراین دو فصل با وجود زدن 21 گل اما در بازی ها برابر استقلال موفق به بازکردن دروازه حریف نشد.

نمایش او در فولاد باعث شد که به سپاهان بپیوندد. او با لباس سپاهان در همان سومین بازی لیگ چهاردهم برابر استقلال گلزنی و در برد سه بر یک تیمش نقش ایفا کرد. شیمبا در پایان لیگ پانزدهم از این تیم جدا و به گسترش فولاد رفت. او در هفته یازدهم اینبار با لباس گسترش فولاد دروازه حریف را باز کرد و بازی با نتیجه 2، 2 مساوی شد.

لوسیانوپریرا در لیگ شانزدهم به صنعت نفت آبادان پیوست و با این تیم هم به استقلال گل زد. او در رقابت های جام حذفی و در مرحله نیمه نهایی تک گل تیمش را به ثمر رساند هرچند در نهایت استقلال با نتیجه دو بر یک به برتری رسید.

لوسیانو پریرا و طلسم گلزنی به استقلال با لباس فولاد

شیمبا در مجموع در فوتبال ایران 71 گل زده است ، که سه گل آن ها برابر استقلال بوده است اما او تا به حال با لباس فولاد نتوانسته دروازه این تیم را باز کند.

بازی روز چهارشنبه دو تیم فولاد و استقلال برای شیمبا می تواند مسابقه ای برای شکستن طلسم گلزنی اش برابر استقلال با لباس فولاد باشد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.