شهرخودرو خراسان در بازی با پرسپولیس یک گل به سبک گل‌های مورد علاقه یحیی به ثمر رساند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در بازی دوستانه تیم‌های پرسپولیس و شهرخودرو خراسان که سرمربی مشهدی‌ها تیمش را با ترکیب 3-3-4 به میدان فرستاده بود، در انتهای نیمه اول یک گل زیبا به ثمر رسید که از مدل گل‌های مورد علاقه یحیی در دوران حضورش در شهرخودرو بود.

ارسال زیبای میلاد سرلک، امین قاسمی‌نژاد را گوشه سمت راست هجده قدم پرسپولیس صاحب توپ کرد که یک و دوی قاسمی‌نژاد با محمد قاضی روی خط هیجده قدم پرسپولیس، می‌توانست با ضربه خود قاسمی‌نژاد دروازه پرسپولیس را به خطر جدی بیاندازد اما پاس عمقی این وینگر شهرخودرو به سعید صادقی و دریبل کردن شجاع خلیل‌زاده با یک پا دوپایی جذاب نزدیک نقطه پنالتی باعث شد تا کاری از دست بیرانوند هم برنیاید و یک گل زیبا از کنار پای او به ثمر برسد.

تشویق‌های بلند مجتبی سرآسیایی و ابراز خوشحالی از اینکه بازیکنانش در اجرای تاکتیک در این بازی دوستانه سربلند بیرون آمده بودند از صحنه‌های جالب و حواشی تنها گل مشهدی‌ها در این بازی بود.

گفتنی است فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو خراسان نیز در اقدامی جالب در نیمه اول کنار دیگر مدیران این باشگاه در کنار کادر فنی شهرخودرو بر روی نیمکت این تیم نشسته بود و در شادی نیمکت این تیم بعد از این گل کار گروهی شریک شد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.