نیمه نخست دیدار تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و استقلال در آغاز دوباره نوزدهمین دوره با نتیجه تساوی به اتمام رسید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یم‌های فوتبال فولاد خوزستان و استقلال در دیداری معوقه از هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت 21 امشب (چهارشنبه) در ورزشگاه شهدای فولاد به مصاف هم رفتند که نیمه نخست آن با تساوی یک - یک به پایان رسید. در این بازی ابتدا روزبه چشمی در دقیهق 11 استقلال را پیش انداخت و موسی کولیبالی در دقیقه 27 کار را به تساوی کشاند.

علی کریمی و فرهاد مجیدی در این بازی با کارت قرمز داور مواجه و از زمین اخراج شدند.

ترکیب فولاد: شهاب گردان، موسی کولیبالی، حسن بیت‌سعید، محمد قاسمی‌نژاد، احمد عبدالله‌زاده، محمد آبشک، عارف آقاسی، لوسیانو پریرا، وحید حیدریه، فرشاد احمدزاده و صالح حردانی.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، سیاوش یزدانی، عارف غلامی، علی کریمی، مسعود ریگی، وریا غفوری، هرویه میلیچ، آرش رضاوند، ارسلان مطهری و مهدی قائدی.

داور: سیدمهدی سیدعلی

دقیقه 7: پاس به داخل محوطه جریمه استقلال را پریرا به سمت دروازه این تیم نشانه گرفت که توپ با برخورد به مدافعان استقلال از منطقه خطر دور شد.

دقیقه 11: بازیکنان استقلال طی پاسکاری به دروازه فولاد نزدیک شدند و هروویه میلیچ پاس خوبی به روزبه چشمی مدافع استقلال رساند که ضربه این بازیکن را شهاب گردان دفع کرد، اما توپ برگشتی بار دیگر به چشمی رسید و این بار موفق شد دروازه را باز کند.

دقیقه 23: ارسال توپ این بار به محوطه جریمه استقلال با ضربه سر فرشاد احمدزاده همراه شد که توپ با نوک انگشتان سیدحسین حسینی تغییر مسیر داد و به تیر دروازه برخورد کرد.

دقیقه 27: حملات فولاد خوزستان این بار جواب داد و ارسال توپ بلند را کولیبالی تبدیل به گل مساوی کرد.

دقیقه 45: علی کریمی به دلیل خطا روی بازیکن فولاد با کارت قرمز داور جریمه و از زمین اخراج شد. در ادامه، فرهاد مجیدی به سیدمهدی سیدعلی اعتراض کرد تا این بار نوبت به سرمربی استقلال برسد که از روی نیمکت اخراج شود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.