دیدار تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و استقلال تهران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آغاز شد، اما در ادامه خیلی به آن توجهی نشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دیدار تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و استقلال تهران معوقه از هفته هفدهم لیگ برتر از ساعت 21 امشب (چهارشنبه) در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان آغاز شد. بخشی از حواشی این بازی در زیر می‌آید:

* بازیکنان در شرایط مناسب و استاندارد از لحاظ رعایت پروتکل‌ها ابتدا وارد ورزشگاه و در ادامه برای آغاز بازی وارد زمین شدند. همه نفرات داخل زمین و عوامل خارج از بازی با عبور از تونل ضدعفونی پا به میدان گذاشتند.

* بازیکنان و عوامل دو تیم پیش از آغاز بازی برای بزرگداشت شهدای مدافع سلامت و قدردانی از زحمات کادر درمانی سراسر کشور یک دقیقه سکوت کردند.

* پیش از آغاز بازی جواد نکونام و دستیارانش به‌عنوان میزبان بازی به سمت نیمکت استقلال رفتند که با استقبال فرهاد مجیدی روبه‌رو شدند. البته سرمربیان دو تیم در حین خوش‌وبش با هم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکردند و یکدیگر را در آغوش گرفتند. نکونام با دیگر مربیان و بازیکنان استقلال هم برخورد گرمی داشت و برخی از آنها را در آغوش گرفت.

* دو تیم پیش از آغاز بازی با فاصله‌گذاری فردی و مناسب برای گرفتن عکس تیمی اقدام کردند.

* یک پرچم بزرگ منقش به نام باشگاه فولاد خوزستان روی سکوهای ورزشگاه نصب شده بود.

* یکی از مسئولان برگزاری مسابقه به سمت نیمکت استقلال رفت و به نیمکت‌نشینان این تیم برای حفظ فاصله فردی تذکر داد.

* برخی از نیمکت‌نشینان فولاد خوزستان برای شلوغ نشدن نیمکت روی سکو‌های ورزشگاه رفته و بازی را از جایگاه تماشاگران دنبال کردند.

* با رسیدن بازی به دقیقه 30 طبق آیین‌نامه جدید برگزاری مسابقات در شرایط کرونایی بازی برای استراحت بازیکنان متوقف شد.

تیم فوتبال فولاد خوزستان , تیم فوتبال استقلال ,

تیم فوتبال فولاد خوزستان , تیم فوتبال استقلال ,

تیم فوتبال فولاد خوزستان , تیم فوتبال استقلال ,

تیم فوتبال فولاد خوزستان , تیم فوتبال استقلال ,

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.