قربانی: استقلال تا قبل از اخراج کریمی از فولاد سرتر بود

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: تیم استقلال تا پیش از اخراج علی کریمی مقابل فولاد خوب بازی می‌کرد و سرتر بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پیروز قربانی درباره شکست 2 بر یک استقلال مقابل فولاد خوزستان در دیداری معوقه از هفته هفدهم لیگ برتر، اظهار داشت: تا قبل از اخراج اول، استقلال خوب بازی می‌کرد و به گل هم رسید. در ادامه تلویزیون نشان نداد که دلیل اخراج علی کریمی چه چیزی بوده است. ما در شرایط بازی نبودیم که بدانیم چرا علی کریمی و فرهاد مجیدی اخراج شدند. هر سه اخراج می‌توانست رخ ندهد.

وی افزود: استقلال وقتی 10 نفره بود، می‌توانست به فولاد نبازد. اخراج دوم استقلال بی‌خود بود و نباید اتفاق می‌افتاد. شاید بازیکن در جریان بازی مرتکب اشتباه شده باشد، اما وقتی یک یار کمتر داریم، نباید راحت اخراجی بدهیم. استقلال تا پیش از دیدار با فولاد، یکسری مصدوم داشت و با شرایط سختی در اهواز حاضر شد، اما بازی را خوب شروع کرد و تا قبل از اخراج کریمی، از فولاد سرتر بود.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال با اشاره به اخراج عارف غلامی گفت: اگر استقلال دومین اخراجی را نمی‌داد، می‌توانست به فولاد نبازد، اما با 9 نفره شدن، کارش سخت شد.

قربانی درباره اینکه به نظر می‌رسد استقلال دیگر شانسی برای قهرمانی نداشته باشد، گفت: انسان به امید زنده است و در لیگ اتفاقات زیادی رخ خواهد داد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.