تیم های صنعت نفت آبادان و پارس جنوبی جم در هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر به مصاف هم می روند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محسن بابادی‌‌‌؛ پیش از هر توضیحی باید گفت وضعیت بد مالی ناشی از قوانین سرسختانه و ضدورزشی وزارت نفت، شامل حال این دو تیم نیز بوده و با شرایطی در آبادان  تیم های صنعت نفت و پارس جنوبی به مصاف هم می روند که طلایی پوشان آبادانی یار دوازدهم و همیشگی خود که تماشاگران پرشور، متعصب و یک دست زردپوش بوده اند را به همراه ندارند.

سرمایه ای عظیم که از سوت آغاز تا پایان بازی، ورزشگاه تختی و پیر آبادان را تبدیل به جهنمی سوزان برای تمامی رقبای ریز و درشت می کرده اند. اما با تمامی این وجود، تنها نقطه امیدواری خوزستانی ها، کادر جوان و تماما بومی نفت متشکل از سراج، بچاری، شریفی نسب و فرحانی است که علی رغم جذب نکردن بازیکن طی این مدت، توانسته اند تمرینات گروهی بازیکنان این تیم را به دلیل عدم تامین هزینه اردو ها، در مهد فوتبال کشور تحت نظر و برگزار نموده و خصوصا طی دو هفته اخیر تمرینات منظمی همراه با بازی های تدارکاتی مناسب مقابل فولاد و استقلال خوزستان را تدارک ببینند. همیشه این شائبه و برچسب بر فوتبال آبادان بوده که مربیان غیربومی در آنجا موفق تر ظاهر شده، اما این کادر جوان قصد دارند با ارائه بازی هجومی که طی هفته های قبل نیز نشان داده اند دنبال چنین تفکراتی بوده و سیستم 442 لوزی را در اولویت دارند، اثبات نمایند که بود و نبود اسکوچیچ برای آن ها تفاوتی نداشته و فلسفه، ذات و اصالت فوتبال آبادان تعیین کننده و کلید هر موفقیتی بوده و به شخص خاصی وابسته نیست. 

بر همین اساس انتظار می رود در دقایق ابتدایی که پارس جنوبی جم با توجه به گرمای هوا احتمالا کاملا محتاطانه به دنبال گل نخوردن و سپس گل زدن است را با یکی دو گل زودهنگام تحت تاثیر قرار داده و سپس با مدیریت بازی پیروز این مسابقه شوند. ممکن است بسیاری از علاقمندان تیم نفت نگران شرایط روحی روانی، بی انگیزگی و دور شدن ذهن و افکار بازیکنان از شرایط بازی به علت مشکلات مالی و 4 ماه دوری از مسابقات باشند که بایست این نکته را متذکر شد شرایط برای تمامی تیم های لیگ برتری خصوصا تیم حریف نیز چنین بوده و اوضاع و احوال تقریبا یکسانی پیش روی خواهند داشت.

این دیدار در حالی فردا شب ساعت 21 برگزار می شود که تا پایان هفته بیست و یکم تیم صنعت نفت آبادان با کسب 33 امتیاز در رده هفتم جدول قرار دارد و پارس جنوبی با همین تعداد بازی و کسب 20 امتیاز در دوازدهم ایستاده است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.