علی علیپور با گلزنی در مقابل پیکان هشت گله شد و تیمش را پیش انداخت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دیدار تیم های پرسپولیس و پیکان در حالی دنبال می‌شود که شاگردان یحیی گل محمدی حملات پر دامنه و زیادی را روی دروازه پیکان انجام دادند و سرانجام موفق شدند با ضربه سر تماشایی علی علیپور به گل برسند. علیپور که در طول فصل 7 گل زده بود، پیش از گل یک بار امید عالیشاه را در موقعیت گلزنی قرار داد اما کاپیتان پرسپولیس با بدشانسی نتوانست دروازه شیخ ویسی را باز کند.

چند دقیقه بعد سانتر سیامک نعمتی از سمت راست پس از عبور از مدافعان پیکان روی سر علیپور نشست و مهاجم شماره 70 با هدِ محکم خود که البته زاویه چندانی نداشت، دروازه شیخ ویسی را تهدید کرد که با اشتباه این دروازه بان، توپ تبدیل به گل شد و سرخپوشان اولین گل خود بعد از چهار ماه تعطیلی فوتبال را به ثمر رساندند.

این هشتمین گل علی علیپور بود که او را در کنار مهدی ترابی قرار داد. وی همچنین دو گل در لیگ قهرمانان و دو گل در جام حذفی به ثمر رسانده و در مجموع آقای گل این فصل قرمزها به حساب می‌آید. ستاره خط حمله پرسپولیس در ادامه نیز فرصت گلزنی داشت اما شوت او از بالای دروازه به بیرون رفت.

علیپور پیش تر در لیگ هفدهم و هجدهم در ورزشگاه شهر قدس به پیکان گلزنی کرده بود که دبل در لیگ هفدهم برای هواداران خاطره انگیزتر بود. او دو زیرپوش مختلف را داشت که همین موضوع باعث جلب توجه شد. همچنین این ششمین گل علیپور به پیکان بود که رکورد ویژه ای برای مهاجم گلزن سرخپوشان به حساب می‌آید. این شصت و هفتمین گل علیپور با پیراهن پرسپولیس نیز به حساب می‌آید.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.