بازیکن اسبق استقلال گفت: از وقتی پای آدم‌های حقیر در فوتبال باز شده حرمت بزرگتر‌ها از بین رفته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پرویز برومند سنگربان اسبق استقلال شرایط این روز‌های این تیم را خاص توصیف کرد و گفت: نمی‌دانم چه نفرینی پشت سر ماست که چند سالی است تا به یک ثبات و آرامش می‌رسیم ناگهان همه چیز تغییر می‌کند. مثلاً تازه با استراماچونی صدرنشین شده بودیم که ناگهان شبانه تهران را ترک کرد و رفت. الان هم یکی، بعد از دیگری مصدوم روی دست تیم مانده و حالا هم تلاش‌هایی صورت می‌گیرد تا به جز مصدوم بابت محرومان هم نگرانی داشته باشیم.

برومند گفت: من بازی استقلال و فولاد را کامل و درست ندیدم که بتوانم راحت درباره‌اش حرف بزنم، اما باخت استقلال عادلانه نبود و ضعیف‌ترین چهره زمین مهدی سیدعلی بود البته اشتباهات یا تصمیماتش برای میزبان بد نشد. نمی‌دانم چرا وقتی یک مربی یا بازیکن مرتکب تخلفی می‌شوند سریع محروم‌شان می‌کنند، اما داور اشتباهات بدی هم داشته باشد نهایتاً ۴ هفته به او قضاوت نمی‌دهند. آیا تحریم‌ها باعث شده کمبود داور داشته باشیم که مجبوریم با همه آن‌ها به‌رغم ضعف‌های‌شان مدارا کنیم؟

برومند در پایان گفت: قبلاً در فوتبال پز حفظ حرمت بزرگان را می‌دادیم و می‌گفتیم بزرگتر زیر گوش‌مان هم بزند توی صورتش نگاه نمی‌کنیم، ولی از وقتی پای آدم‌های حقیر در فوتبال باز شده حرمت بزرگتر‌ها از بین رفته است و برخی بازی فوتبال را با خاله‌بازی اشتباه گرفته و بابت هر حرفی واکنش نشان می‌دهند تا مثلاً از بقیه زهرچشم بگیرند. واقعاً زشت نیست ما بخواهیم از پیشکسوتان شکایت کنیم؟ اگر شفاف‌تر حرف نمی‌زنم، چون می‌دانم طرف حسابم دنبال شکایت‌بازی و مطرح کردن خود از این طریق است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.