سرپرست استقلال توضیحاتی را پیرامون شایعه رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی توسط این باشگاه ارائه کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

صحبت‌های سهیل مهدی سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ مبنی بر اینکه سعید رمضانی سرپرست استقلال رعایت پروتکل بهداشتی را یک شوی تبلیغاتی دانسته سر و صدای زیادی به راه انداخته است. برخی بر این باورند که استقلالی ها خودشان پروتکل ها را رعایت نکردند و بازیکنان شان به همین خاطر مبتلا شدند اما سرپرست استقلال این موضوع را رد می‌کند.

رمضانی در توضیح این مساله به خبرنگار ما گفت:‌«از روزی که پروتکل بهداشتی مسابقات لیگ برتر اعلام شده، باشگاه استقلال سعی کرده همه موارد را رعایت کند. ما همه شرایط را برای بازیکنان ایجاد کردیم. کادر پزشکی نظارت کاملی روی مسائل بهداشتی داشت. تونل ضد عفونی تهیه کردیم، ماسک و دستکش و سایر مواردی که در پروتکل هست را خریدیم و همه چیز تحت کنترل بود تا اینکه به اهواز رسیدیم.»

وی ادامه داد: «در اهواز اتفاقات عجیبی برای تیم ما رخ داد که همه خبر دارند. در آن بازی آقای سهیل مهدی گفت پروتکل هایی وجود دارد، مثلا روی نیمکت اینگونه بنشیند و ماسک و دستکش را چطور بزنید و از این دست موضوعات. من آنجا به آقای مهدی گفتم بازیکنان ما هرروز در تمرین با هم هستند و کنار هم هستند. چرا شما در تمرینات ما نظارت نمی‌کنید؟ حرف من این بود که حرف زدن و اجرا کردن پروتکل ها فقط در تلویزیون یک شوی تبلیغاتی است. اینکه چرا در پرواز و سایر بخش ها پروتکل های بهداشتی رعایت نمی‌شود؟»

سرپرست استقلال همچنین گفت:‌«من ایرادهای مختلفی به پروتکل بهداشتی گرفتم اما هیچ اصلاحی صورت نگرفت. با این حال باشگاه استقلال هیچ وقت نگفته پروتکل ها را رعایت نمی‌کند. اما در اهواز رعایت آن مسائلی که اقای مهدی می‌گفت کار بیهوده و عبثی است و از نظر من آنجا می خواستند شوی تبلیغاتی اجرا کنند. حال اینکه دوستان ما را محکوم کنند که استقلال پروتکل های بهداشتی را رعایت نکرده، درست نیست.»

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.