گروه استان‌ها- در هفته بیست‌وچهارم لیگ‌برتر فوتبال باشگاه‌های ایران، تیم شاهین شهرداری بوشهر جمعه ۲۰ تیرماه میزبان ذوب آهن اصفهان در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر است که ۱۸ دقیقه از طریق فایل صوتی صدای هواداران بوشهری پخش می‌شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در ادامه مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران و در هفته بیست و چهارم این رقابت‌ها، تیم شاهین شهرداری بوشهر میزبان ذوب آهن اصفهان است.

این مسابقه که ساعت 21  روز جمعه 20 تیر در ورزشگاه شهید نادر مهدوی بوشهر برگزار می‌شود  تیم شاهین شهرداری بوشهر مصافی حساس و سرنوشت ساز با اصفهانی‌ها دارد.

 با حل شدن مشکل بازیکنان خارجی تیم شاهین شهرداری بوشهر، در بازی با ذوب آهن اصفهان، ماکسیم کوویلیتایا و لوکا گادرانی، 2 بازیکن گرجستانی تیم شاهین شهرداری بوشهر را همراهی می‌کنند.

تیم شاهین شهرداری بوشهر که دارای 17 امتیاز در قعر جدول لیگ‌برتر قرار دارد این رقابت برای شاهینی‌ها بسیار مهم و  سرنوشت‌ساز است و در این رقابت صدای هواداران بوشهری از طریق فایل‌های صوتی در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر پخش خواهد شد.

بر پایه این گزارش در رقابت دو تیم شاهین شهرداری بوشهر و ذوب آهن اصفهان صدای هواداران بوشهری  در هر نیمه در 3 زمان سه‌دقیقه‌ای در مجموع 18 دقیقه و در زمان به ثمر رسیدن گل نیز تشویق هواداران مجددا پخش می‌شود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.