حامد نورمحمدی مدافع تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: قرار شد باشگاه بابت طلب‌های‌مان به ما چک بدهد و اگر این چک پاس نشود همه چیز به‌هم خواهد ریخت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حامد نورمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار، درباره مشکلات مالی باشگاه نفت مسجدسلیمان که منجر به اعتصاب بازیکنان این تیم شد، اظهار داشت: همه می‌دانند تیم ما با چه مشکلاتی مواجه است و کار به جایی رسیده که این وضعیت واقعاً برای بازیکنان غیرقابل تحمل شده است. بعد از اینکه اعتصاب کردیم صحبت‌هایی با مسئولان باشگاه صورت گرفت و قرار شد به ما چک بدهند تا این چک بعد از 10 تا 15 روز نقد شود. نظر بچه‌ها این بود که فرصت کوچکی به باشگاه داده شود، ولی اگر این چک پاس نشود، قطعاً همه چیز به‌هم خواهد ریخت.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ما امسال با وجود مشکلات مالی که داشتیم نتایج خوبی گرفتیم، تیم‌هایی مثل نفت مسجدسلیمان و صنعت نفت جزو بی‌بضاعت‌ترین تیم‌های لیگ هستند که امسال نتایج خوبی گرفتند. البته کار ما نسبت به صنعت نفت ارزشمندتر بود، چون  نفت مسجدسلیمان همیشه دغدغه سقوط داشت، ولی امسال با این همه مشکل مالی نتایج خوبی گرفتیم. هدف ما خوشحال کردم مردم مسجدسلیمان است، ولی مسئولان هم باید به فکر باشند.

مدافع تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه آنها چشم به قهرمانی در جام حذفی دارند، تصریح کرد: ما در جام حذفی جزو چهار تیم پایانی هستیم و می‌خواهیم یک پای فینال باشیم. رسیدن به این هدف امکان‌پذیر است و جام حذفی هم جام شگفتی‌هاست، ولی مهم این است که از طرف باشگاه هم حمایت شویم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.