شاهین توکلی مدافع تیم فوتبال ماشین سازی می‌گوید که پنالتی روی بازیکنان پرسپولیس درست بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شاهین توکلی که عملکرد خوبی در مقابل پرسپولیس داشت، در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به این مسابقه عنوان کرد: بازی همانطور که دیدید برابر بود و می‌توانست مساوی باشد اما اتفاقاتی رخ داد که ما نتیجه را از دست دادیم. به هر حال من مدافع بودم و وظایفم را انجام دادم اما در 5 دقیقه آخر نتوانستیم مقاومت کنیم و یک گل از پرسپولیس خوردیم اما عملکرد بدی نداشتیم.

مدافع تیم ماشین سازی در خصوص پنالتی پرسپولیس هم گفت: به نظر من صحنه پنالتی پرسپولیس، درست بود. صحنه مشکوک برای ما خیلی واضح نبود و من از نیمه خودمان درست ندیدم. به هر حال این چیزها را باید بسپاریم به کارشناسان داوری.

توکلی در خصوص ناکامی 7 ماهه ماشین سازان در پیروزی اظهار داشت: ما باتوجه به نتایجی که در نیم فصل دوم گرفتیم احساس خطر می‌کنیم. باید به خودمان بیاییم بای های مهمی با ذوب آهن، سایپا و گل گهر داریم. با حضور رضا مهاجری روند رو به رشدی داریم و مطمئن باشید طلسم 210 نبردن را خواهیم شکست و امیدوارم این اتفاق در اصفهان رقم بخورد.

او درباره علت نتایج ضعیف ماشین سازی هم گفت: واقعا نمی‌دانم، یک سری مشکلات و بدشانسی ها بوده. تغییرات کادرفنی را داشتیم و چند بازیکن خود را هم از دست دادیم اما به هر حال تلاش می‌کنیم که در بقیه بازی ها برنده شویم.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.