مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم از مخالفت قاطعانه این باشگاه با جدایی هومن افاضلی و طرح شکایت از این مربی خبر داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بهرام رضاییان درباره عقد قرارداد هومن افاضلی با باشگاه ماشین‌سازی تبریز اظهار داشت: مخالف فسخ قرارداد و رفتن او هستیم، اما قانون به این مربی چنین اجازه‌ای می‌دهد که به ماشین‌سازی برود.

وی درباره اقدام باشگاه پارس جنوبی و در پاسخ به این پرسش که آیا بندی در قرارداد افاضلی بوده که به او اجازه رفتن دهد، تصریح کرد: خیر، چنین بندی نبوده است. وقتی ما با فسخ قرارداد افاضلی مخالف باشیم، همین یک اقدام است.

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم در این باره که آیا این باشگاه از سرمربی جدید ماشین‌سازان شکایت خواهد کرد یا خیر، خاطرنشان کرد: بله، چنین کاری انجام می‌دهیم.

رضاییان در مورد انتخاب سرمربی جدید پارس جنوبی به تسنیم گفت: در حال مذاکره با گزینه‌های مورد نظر هستیم و اگر به جمع‌بندی لازم برسیم، نتیجه را اعلام خواهیم کرد.

وی درباره مذاکره با مجتبی سرآسیایی و اینکه گفته شد او جزو گزینه‌های اصلی هدایت زردپوشان است، عنوان کرد: همه مربیان جزو گزینه‌های ما هستند، اما هنوز گزینه‌ای جدی نشده است!

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی درخصوص حکم کمیته انضباطی مبنی بر برگزاری دیدار پارس مقابل استقلال اظهار داشت: تابع تصمیمات فدراسیون فوتبال هستیم و در فاز اول، مدارک را تحویل کمیته استیناف می‌دهیم. انشاءالله که بتوانیم حق‌مان را بگیریم.

رضاییان درباره اینکه برخی اعضای تیم پارس جنوبی گفتند اطلاع احمد سعادتمند از برگزاری این مسابقه به معنی نفوذ استقلال در کمیته انضباطی است، گفت: من به استقلال کمیته‌های انضباطی و استیناف ایمان دارم و سعادتمند و افراد دیگر نمی‌توانند در احکام اعمال نظر کنند، اما همانطور که سعادتمند با قاطعیت گفت بازی برگزار می‌شود، ما هم با قاطعیت می‌گوییم این دیدار باید 3 بر صفر (به سود پارس جنوبی) اعلام شود. مستندات خود را ارائه کردیم و امیدوارم بتوانیم از حق‌مان دفاع کنیم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.