به گفته دبیرکل فدراسیون با تعامل بسیار خوب صورت گرفته میان اقای کی روش و فدراسیون فوتبال پرونده نزد فیفا مختومه اعلام شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

امروز کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران پستی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و اعلام کرد با فدراسیون فوتبال ایران بر سر پاداش رقابت های جام ملت های آسیا 2019 به توافق دست یافته است.

مهدی محمد نبی،دبیرکل فدراسیون فوتبال ضمن تایید این موضوع در گفتگو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال درباره مختومه اعلام شدن پرونده شکایت کارلوس کی روش از سوی فیفا عنوان کرد: واقعیت این است که در 8 سالی که کی روش سرمربی تیم ملی ایران بود، دو صعود متوالی به جام جهانی به ثبت رسید و نتایج مطلوبی کسب شد که این نتایج در تاریخ فوتبال ایران ثبت شده است.

وی ادامه داد: از سوی دیگر پس از جام ملت های آسیا  ایمیل هایی   به سمت ایشان رفته بود که بعضا در آن عبارات خوبی به کار گرفته نشده بود که این باعث چالش در تعامل های قبلی شده و رنجش ایشان را در پی داشت.در نهایت این فرآیند  به رایی که اسفندماه 98 از سوی فیفا صادر شد انجامید که  فدراسیون به پرداخت 200 هزار یورو،به اضافه جرایم دیرکرد، پرداخت هزینه های دادرسی و همچنین وکلای پرونده محکوم شده بود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.