رئیس هیئت‌مدیره باشگاه تراکتور گفت: برای موفقیت تیم تراکتور همه همدل خواهیم بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

عباس الیاسی درباره وضعیت تراکتور اظهار داشت: این‌روزها در حالی‌که شیوع بیماری کرونا جامعه را در برگرفته علیرغم تمامی مشکلات تیم تراکتور در مسیر موفقیت گام برمی‌دارد و برای حفظ این شرایط مالک محترم، هیئت‌‌مدیره و مدیریت باشگاه از تمامی ظرفیت‌های خود بهره خواهند گرفت.

او ضمن اشاره به شیطنت برخی رسانه‌ها برای گرفتن آرامش از این تیم تاکید کرد: با استفاده از تجربیات قبلی ما با تمام وجود از سرمربی، کادر مربیان، بازیکنان تیم حمایت کرده و با هر موردی که آرامش تیم را به هم بزند برخورد خواهیم کرد؛ چرا که این روزها آرامش تیم خط قرمز ماست. به‌هم خوردن آرامش تیم یعنی ضربه به هواداران پرشور تیم تراکتور. تمامی این تلاش‌ها و ممارست برای این است که در پایان لیگ لبخند رضایت بر چهره‌ی هواداران عزیز این تیم پرسابقه نقش ببندد.

الیاسی در پایان با آرزوی کسب سلامتی و رهاشدن از بند مصدومیت برای مسعود شجاعی، کاپیتان تیم تراکتور و قرارگرفتن در کنار سایر بازیکنان در تمرینات از همدلی و همراهی تمامی هواداران، مدیران، مربیان و بازیکنان تیم در این روزها به عنوان مهمترین هدف باشگاه برای پنج بازی آتی در لیگ برتر یاد کرد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.