قائم‌مقام باشگاه نساجی مازندران گفت: با برنامه‌ای که سازمان لیگ در نظر گرفته تیم ما صدمه می‌بیند و در حق ما ظلم شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ایزد سیف‌الله‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار، در مورد تساوی تیم فوتبال نساجی مازندران در بازی مقابل نفت مسجدسلیمان، اظهار داشت: تیم ما در این بازی در حد و اندازه واقعی خود نبود چراکه مربیان تغییرات اجباری در ترکیب تیم به وجود آوردند. شب قبل از بازی ماهینی مصدوم شد و به اجبار تغییراتی در ساختار تیمی ایجاد و در نتیجه کارمان کمی سخت شد.

وی با اشاره به عملکرد تیم حریف گفت: بازی با تیم‌های مهدی تارتار همیشه سخت است. این تیم با دفاع چند لایه‌اش نفوذ را برای تیم ما سخت کرد و اجازه نداد بازیکنان به اهداف‌شان برسند. این تیم از جمله تیم‌های موفق لیگ بوده و کمترین باخت را دارد. در نتیجه با تیم خوبی بازی کردیم. ما شکل همیشگی را نداشتیم و امیدوارم در ادامه بهتر کار کنیم.

قائم‌مقام باشگاه نساجی مازندران با اشاره به برگزاری دیدار عقب افتاده تیمش مقابل فولاد خوزستان تصریح کرد: فشردگی مسابقات کار را برای تیم ما سخت کرد و کیفیت کار ما پایین می‌آید. من متوجه نشدم چرا در فاصله بین دو بازی با تیم‌های استقلال و پرسپولیس بازی با فولاد را برای ما گنجاندند. این دو بازی به خودی خود سخت است. با توجه به این که باید با فولاد هم بازی کنیم بسیار تحت فشار قرار می‌گیریم. نساجی مثل فولاد، سپاهان. استقلال و پرسپولیس نیست که بازیکنان زیادی داشته باشد. ما با مشکل کمبود بازیکن روبرو هستیم و چند مصدوم داریم. در نتیجه در حق باشگاه نساجی ظلم شده است. پنجشنبه باید با استقلال بازی کنیم، دوشنبه در قائمشهر با فولاد بازی داریم و در نهایت جمعه به مصاف پرسپولیس می‌رویم.

سیف‌الله‌پور با گلایه از برنامه‌ریزی سازمان لیگ، گفت: این برنامه خیلی سخت است و بسیار تحت فشار قرار داریم. دوستانی که چنین برنامه‌ریزی می‌کنند باید به فکر تیم‌هایی مثل نساجی هم باشند. چندی قبل بازی ما مقابل فولاد در حالی لغو شد که ما در زمین آماده بازی بودیم و هیچ اتفاقی رخ نداد. حالا هم خودشان تصمیم گرفتند بازی را دوشنبه برگزار کنند و باز هم هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد. ما هم چاره‌ای نداریم جز این که تمکین کنیم. فقط امیدوارم این مسابقات زودتر به پایان برسد و به کسی آسیب نرسد.

وی به عدم وجود امکانات کافی برای تیمش در قائمشهر اشاره و خاطرنشان کرد: ما در همه بازی‌ها مهمان هستیم چون در تهران تمرین می‌کنیم و برای سفر به قائمشهر به اندازه یک بازی خارج از خانه تدارک می‌بینیم. امیدوارم روزی شرایطی فراهم شود که دوستان در استان مازندران امکاناتی در شان تیم فوتبال این استان در اختیار تیم نساجی قرار دهند. ما در تهران بهترین امکانات را داریم از این رو در پایتخت تمرین می‌کنیم. امیدوارم مسئولان استان مازندران به فکر تامین امکانات باشند. این سفر‌ها کار را برای ما سخت می‌کند و از توان و پتانسیل تیم می‌کاهد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.