مهاجم نیشابوری گل گهر سیرجان معتقد است انتقال او به گل گهر بهترین اتفاق زندگی او بوده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در هفته بیست و پنجم مسابقات لیگ برتر گل گهر موفق شد در ورزشگاه امام علی سیرجان با نتیجه 4 بر 2 شاهین بوشهر را شکست دهد.

یونس شاکری مهاجم گلزن گل گهر در خصوص این بازی و شرایط این تیم به خبرنگار ما گفت: این بازی از حساسیت بالای برخوردار بود و هم برای ما هم شاهین یک بازی 6 امتیازی بود. ما به پیروزی در این بازی خیلی احتیاج داشتیم تا بتوانیم به شرایط قبلی خود بازگردیم. با همدلی بازیکنان و اعضای کادر فنی موفق شدیم یک بازی خوب انجام دهیم و بتوانیم به پیروزی دست پیدا کنیم. ما فرصت این را داشتیم که گل‌های بیشتری بزنیم اما به هرحال از این نتیجه نیز راضی هستیم و امیدواریم در بازی‌های پیش رو موفق شویم این نتیجه را تکرار کنیم.

وی در ادامه در مورد بازی هفته آینده گل گهر با ماشین سازی اظهار داشت: ماشین سازی نیز تیم خوبی است آنها هفته پیش موفق شدند در اصفهان تیم خوب ذوب‌آهن را شکست دهند در حالی که من معتقد هستم ذوب‌آهن خیلی بهتر از این تیم بازی کرد. اما جذابیت فوتبال نیز در همین است. این هفته نیز از بازیکنان تا کادر فنی همه عزم خود را جزم کردیم تا بتوانیم با 3 امتیاز از تبریز باز گردیم.

شاکری در خصوص حواشی بازی با پیکان گلی که داور نپذیرفت و جدایی موقت مجیدجلالی بیان کرد: بعد از شکست به پیکان که رقیب مستقیم ما بود طبیعی است که فشار زیادی روی بازیکنان و مخصوصا آقای جلالی وارد شد و ایشان ترجیح دادند که استعفا دهند که باشگاه با این استعفا مخالفت کرد. خداراشکر مجدد ایشان به جمع ما بازگشتند و موفق شدیم یک نتیجه مطلوب بگیریم. به هر حال این امر بسیار منطقی بود. ایشان چند ماهی است مربی ما هستند و به خوبی با شرایط و مهارت بازیکنان آشنایی دارند و باید ایشان در این هفته‌های باقی مانده به عنوان سرمربی تیم در کنار ما می‌ماندند. هر مربی دیگری که می‌آمد تا می‌خواست با جو و شرایط ما آشنا شود زمان را از دست می‌داد و این به ضرر ما و باشگاه می‌شد. خدارا شکر با اضافه شدن آقای سرآسیایی اعتماد به نفس تیم بالاتر رفته است.

وی در ادمه افزود: دقیقه 65 ما به پیکان گل زدیم که داور به اشتباه آن را قبول نکرد و شاید این گل سرنوشت ما را در انتهای لیگ عوض می‌کرد. من خودم نیز تعجب کردم رفتم توپ را از دروازه‌بان بگیرم و ببرم وسط زمین، حتی گلر پیکان نیز تعجب کرد. متاسفانه نیز هیچکس صدایش در نمی‌آید. در گل گهر همه سعی دارند تا به همه احترام بگذارند. ما به سختی گل میزنیم اما قرار نیست سر ما را ببرند.

بهترین گلزن گل گهر در رابطه ما عملکرد ضعیف این تیم در دوران پسا کرونا بیان کرد: بخاطر تعطیلی مسابقات لیگ بازیکنان برای رسیدن به آمادگی خود خیلی به خود فشار آوردند و تمرینات زیادی انجام دادند. بازی با سپاهان ما اصلا نتوانستیم بازی کنیم و عملکرد خوبی داشته باشیم. اما رفته رفته در بازی با پیکان و شهرخودرو عملکرد ما بهتر شد و توانستیم موقعیت سازی کنیم اما کمی بدشانس بودیم. در بازی با شهرخودرو ما می‌توانستیم پیروز بازی باشیم اما متاسفانه روی یک اشتباه گل بدی خوردیم و بازی را واگذار کردیم.

بازیکن سابق شهرخودرو در خصوص جدایی خود از این تیم مشهدی و انتقالش به سیرجان گفت: من قبل از اینکه فصل تمام شود دو پیشنهاد خوب از تراکتور و فولادخوزستان داشتم. ولی من با توجه به اینکه 7 سال در مشهد بازی می‌کردم و به این شهر عادت کردم و مشهد را شهر خود می‌دانستم. به یکباره اتفاقاتی رخ داد که من تعجب کردم. مدیران شهرخودرو و آقای گل محمدی به من گفتند تراکتور تو را می‌خواهد و اگر مایل هستی می‌توانی از جمع ما جدا شوی و به تبریز بروی. اما من گفتم نه، من در مشهد راحت بودم و دوست داشتم در این شهر بمانم. من دو هفته تمرین کردم اما در نهایت لیست مازاد باشگاه را دادند و برخی مسائل مانع آن شد که من با شهرخودرو ادامه دهم به همین خاطر من راهی سیرجان شدم و به نظرم این بهترین اتفاق زندگی من بود تا من برای گل گهر بازی کنم. چرا که این باشگاه امکانات خوبی دارد و من از زندگی در این شهر راضی هستم. من در مشهد یک بازی گل نمی‌زدم هجمه علیه من شکل می‌گرفت اما اینجا راحت هستم و بدون دغدغه فوتبالم را بازی میکنم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.