تلاش‌های هافبک پر حاشیه برای بازگشت

“این روزها بسیاری از دلالان فعالیت‌های خود را برای فصل‌نقل‌وانتقالات آغاز کرده‌اند.”

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم‌پرسپولیس با توجه به موفقیت‌های اخیر تیمی جذاب برای بسیاری از بازیکنان و ستاره‌های لیگ برتر محسوب می‌شود همین اساس افعالیت مدیران برنامه‌ و دلالان برای انتقال بازیکنان مورد نظرشان به پرسپولیس آغاز شده است و گمانه‌زنی‌هایی در مورد لیست خرید پرسپولیس منتشر شده است.

در این بین بازیکنانی که به دلایل مختلف در یکی دو‌فصل اخیر از پرسپولیس جدا شده‌اند، سودای بازگشت به سر دارند و‌ با مطرح کردن صحبت‌هایی همچون اینکه حاضرند با نصف قرارداد فلان بازیکن در پرسپولیس بازی کنند پالس‌هایی را برای مدیران و سرمربی تیم ارسال کردند.

اما یحیی‌گل‌محمدی و کادر باشگاه  باهوش‌تر از آن هستند که بدنبال بازگشت افراد پر حاشیه به پرسپولیس باشند.

این واکنش باشگاه و سرمربی تیم به مذاق آقای بازیکن خوش نیامده و با انتشار پست‌هایی در شبکه‌های اجتماعی بدنبال انکار ماجراست.

اما بهتر ایشان بیاد بیاورد ستاره‌ای افول کرده،  در فوتبال نام گرفته بود که در پرسپولیس احیا شد و حتی به تیم ملی نزدیک شده بود، و هواداران باشگاه بابت زحمات چندساله قدردان او هستند اما اینگونه رفتار و بازی با کلمات و فرستادن واسطه و ایجاد حاشیه برای پرسپولیس برای هیچ‌کس قابل قبول نبوده و بهتر است به آقایان یادآوری شود که شما با پرسپولیس مهندس شدید و قبل و ‌بعد از پرسپولیس در تیم‌های متمول صنعتی هم نتوانستید چیزی به نمایش بگذارید.

پس لطفا به همان تیمی‌که ادعا میکنید عشق است فکر کنید و در رویای بازگشت به پرسپولیس نباشید

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.