سرمربی تیم نساجی مازندران در نشست خبری تیمش پیش از دیدار حساس با استقلال شرکت کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمود فکری سرمربی نساجی مازندران در نشست خبری تیمش پیش از دیدار با استقلال در هفته بیست و ششم لیگ حاضر شد و درباره این دوئل حساس با تیم سابق خود صحبت کرد؛ وی در صحبت های اولیه خود گفت: فکر می‌کنم در بازی فردا، جای بزرگان استقلال بسیار خالی است؛ جای منصورخان پورحیدری، ناصرخان حجازی، غلامحسین خان مظلومی و دیگر بزرگان استقلال که پس از این همه سال‌ها حرص و جوش، بیایند روی سکوها بنشینند و بازی شاگردانش را با خیال راحت تماشا کنند. انشالله روحشان شاد و یادشان گرامی. من باید از بازیکنان تیم تشکر کنم چرا که در چهار بازی اخیر نتایج خوبی را کسب کرده‌ایم چرا که طبق محاسبات انجام شده، ما از 10 بازی حداقل امتیازات را بتوانیم به دست آوریم تا در جدول جایگاه خود را حفظ کنیم اما خوشبختانه تاکنون از 4 مسابقه، 8 امتیاز گرفته‌ایم و جایگاه‌مان را بهتر کردیم و انشالله در دیدارهای باقیمانده بتوانیم امتیازات لازم را کسب کنیم و تیم برای بقا مشکلی نداشته نباشد.

وی همچنین افزود: یک بازی خانوادگی است و شاید برای شخص من در این بازی هر نتیجه‌ای رقم بخورد، من خوشحال هستم و امیدوارم به دور از مسائل حاشیه‌ای مشکل خاصی به وجود نیاید و یک بازی خوبی از سوی هر دو تیم ارائه شود؛ برای من هر نتیجه برد یا باخت رقم بخورد، من برنده بازی هستم اما در مجموع امیدوارم در مسائل اخلاقی هم اتفاق خاصی در بازی رخ ندهد تا در مجموع خانواده نساجی و استقلال از این بابت خوشحال باشند.

فکری درباره چهار بازی خارج از خانه در پنج مسابقه گفت: با توجه به اینکه بازی‌ها تماشاگر ندارد، انگار همه بازی‌ها را در زمین خودت بازی می‌کنی و زمین خودت و زمین حریف ندارد؛ چرا که بخش مهمی از فضای بازی را تماشاگران شکل می‌دهند و با تشویق خود شکل خاصی به فضا می‌دهند اما وقتی تماشاگر حضور ندارد، میزبان و میهمان ندارد و ما همه تلاش‌مان را می‌کنیم از همه بازی‌ها بتوانیم امتیازات خوبی را کسب کنیم تا در مجموع امسال نساجی با خیالی آسوده در لیگ برتر بماند.

سرمربی نساجی درباره مصدومان و محرومان احتمالی تیمش نیز گفت: چند بازیکن مصدوم که در بازی‌های قبلی هم نبودند برای بازی فردا نداریم اما الحمدالله محروم نداریم؛ البته خوشبختانه بازیکنان جانشین خوبی داریم که توانمند هستند و انگیزه بسیار خوبی دارند و در این چند بازی به ما کمک زیادی کردند و امیدوارم فردا بازیکنان‌مان شرایط خوبی داشته باشند.

محمود فکری درباره حضور پرشمار سرمربیان استقلالی در لیگ افزود: جای خوشحالی است که از باشگاه استقلال بازیکنان راه‌شان را ادامه دادند و وارد عرصه مربیگری شدند؛ این نشان می‌دهد باشگاه استقلال فضایی را ایجاد می‌کند که بازیکنان در آینده بتوانند مربی بشوند و این بازی‌ها برای ما فرصتی می‌شود تا دیداری تازه کنیم و با دوستان‌مان دیداری داشته باشیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.