سرمربی پارس جنوبی می‌گوید که مساوی مقابل پیکان به نفع تیمش بوده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سید اکبر پورموسوی، سرمربی پارس جنوبی در نشست خبری پس از بازی امشب (پنجشنبه) مقابل پیکان اظهار کرد: این که ما در بازی رو در رو بازنده نبودیم، جای شکر دارد. این یک امتیاز هم به نفع ما بود. من فکر می‌کنم فشردگی مسابقات بازی را خراب کرد. خستگی بازیکنان ما از بازی قبل مشهود بود و باعث شد در نیمه اول خوشان نباشند ولی در نیمه دوم شرایط بهبود پیدا کرد.

او در پاسخ به این سوال که آیا برای کسب مساوی مقابل پیکان قرار گرفتند، گفت: نه! درست نیست. ما چهار تعویض هجومی کردیم و اگر می‌خواستیم دفاعی بازی کنیم این کار را نمی‌کرد. ناگفته نماند که تیم پیکان، تیم بزرگی است. بازی امشب یک فینال بود، هم برای ما و هم برای آن‌ها. این یک امتیاز مانند یک لنگه کفش است در بیابان.

سرمربی پارس جنوبی درباره برنامه این تیم برای برگزاری دیدار معوقه مقابل استقلال بیان کرد: طبق هماهنگی ما با اعضای تیم، به آن‌ها استراحت دادیم چون بازی بعدی ما ۱۱ تیر مقابل شاهین است. کمیته استیناف به ما مهلت داده که تا پنجم مدارک را ارائه کنیم و اگر قرار باشد قانون اجرا شود، بازی با استقلال ۳ بر صفر به سود ما می شود. من دیروز در کنفرانس خبری اشاره کردم که سازمان لیگ برای بازی معوقه بدترین زمان را اعلام کرد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.