فریبرز گرامی مدافع تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: ما از حالا به فکر بازی با شاهین بوشهر هستیم و سرمربی تیم هم گفته است که اگر بازی با استقلال تکرار شود در زمین حاضر نمی‌شویم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فریبرز گرامی در گفت‌وگو با خبرنگار، درباره بازی تیمش برابر پیکان گفت: در مجموع شاهد بازی خوبی نبودیم و هر دو تیم استرس داشتند. پیکان با قرار دادن دو مهاجم بلند قامت در نوک خط حمله دنبال استفاده از توپ‌های مستقیم بود که تاکتیک آنها را خنثی کردیم، ضمن اینکه یکی دو موقعیت خوب هم داشتیم که استفاده نکردیم.

مدافع تیم فوتبال پارس جنوبی جم در مورد اینکه آیا تیمش در لیگ برتر ماندگار خواهد شد یا خیر، تصریح کرد: از حالا پیش‌بینی سخت است و خودتان می‌بینید که رقابت در پایین جدول چقدر فشرده است. ما نسبت به تیم‌های دیگر یک بازی کمتر انجام دادیم و سه امتیاز بازی با استقلال هم برای‌مان مهم است. تمام هدف ما این است که نتایج خوبی بگیریم و اصلاً به سقوط فکر نمی‌کنیم.

وی راجع به بازی تیمش برابر استقلال تهران و اینکه پورموسوی سرمربی پارس جنوبی گفته است که تیمش برای این بازی به جم سفر نخواهد کرد، اظهار داشت: ما در روز بازی با استقلال کاملاً آماده بودیم و حتی به زمین هم آمدیم. اینکه تیم استقلال در زمین حاضر نشد موضوعی است که مسئولان باشگاه پیگیری می‌کنند، ولی آقای پورموسوی به ما گفت که اگر بازی با استقلال تکرار شود، در زمین حاضر نمی‌شویم و حق ماست که سه امتیاز این بازی را بگیریم. الان هم تیم ما به استقلال فکر نمی‌کند و تمرکزمان روی بازی با شاهین بوشهر است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.