علاوه بر بیرو، همه ی بازیکنان به علاوه بزرگتر های تیم و کادرفنی، در این قهرمانی نقش ویژه یا داشتند که در این وضعیت تیم را در شرایط خوب حفظ کردند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 محمد پنجعلی پیشکسوت تیم پرسپولیس ضمن تبریک قهرمانی سرخپوشان در لیگ برتر گفت: این قهرمانی را به هواداران تیم تبریک می گویم. خوشحالم که بهترین هدیه ی تولدم را با قهرمانی پرسپولیس گرفتم. چرا که در دوران کرونا این تیم با اقتدار و فاصله ی امتیازی زیاد به مقام قهرمانی رسید و از طرف خودم و سایر پیشکسوت ها از بازیکنان پرسپولیس سپاسگزاری می کنم چرا که باعث شادی و افتخار ما شدند و در این شرایط به مقام قهرمانی رسیدند.

وی در مورد اینکه پیشکسوت های پرسپولیس برخلاف پیشکسوت های استقلال از این تیم حمایت کردند، گفت: وجود بزرگتران تیم از جمله آقای پروین و خوردبین باعث شد این اتحاد شکل بگیرد چرا که این افتخار نصیب تمام قرمزها می شود و هویت پرسپولیس نشأت گرفته از مردم و پیشکسوت های این تیم است. مردم و تمام پیشکسوت ها از این تیم حمایت می کنند چرا که این تیم متعلق به همه ی ماست.

پنجعلی در خصوص عملکرد خوب خط دفاعی پرسپولیس افزود: تمام تیم عالی بودند و باید از علیرضا بیرانوند که بهترین دروازه بان آسیاست تشکر کرد چرا که او در این موفقیت سهیم بود و نقش بزرگی داشت. امیدوارم بیرانوند در اروپا نیز بدرخشد و ما این قهرمانی را مدیون او نیز هستیم. علاوه بر بیرو، همه ی بازیکنان به علاوه بزرگتر های تیم و کادرفنی، در این قهرمانی نقش ویژه یا داشتند که در این وضعیت تیم را در شرایط خوب حفظ کردند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.