پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه فولاد خوزستان که با حکم فیفا برای سه فصل بسته شده بود، در آستانه باز شدن است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

باشگاه فولاد خوزستان که بعد از شکایت سیلوا سوارز و لوپز وینسوس دو بازیکن برزیلی فصل گذشته خود، با حکم محرومیتی سنگین از سه پنجره نقل‌وانتقالاتی روبه‌‌رو شد، حالا در آستانه رفع این محرومیت قرار دارد.

این دو بازیکن علاوه بر درخواست وصول مطالبات‌شان، درخواست غرامت نیز از فولادی‌ها کرده بودند که البته با تلاش‌های سعید آذری و معاونت حقوقی باشگاه این ادعا در فیفا رد شد تا باشگاه فولاد از خطر پرداخت یک میلیون و 80 هزار دلاری رها پیدا کند و فقط محکوم به پرداخت مطالبات این بازیکنان طبق قرارداد شود. از آن سو در حکم فیفا اعلام شده بود محرومیت سه پنجره‌ای از نقل‌وانتقالات باشگاه نیز با پرداخت مطالبات این بازیکنان رفع خواهد شد.

حالا این اتفاق در آستانه رخ دادن است. امروز (دوشنبه‌) رأی فیفا بابت پرداخت مطالبات اولین برزیلی به دست باشگاه رسیده است. فولادی‌ها مطالبات دیگر بازیکن برزیلی را هم پرداخت کرده‌اند و گفته می‌شود رأی این بازیکن نیز آخر هفته صادر خواهد شد.

بنابراین فولادی‌ها در آستانه دیدار امشب خود مقابل نساجی خبر خوشحال‌کننده‌ای به دست‌شان رسیده است، خبری که آنها را در آستانه باز شدن پنجره‌های نقل‌وانتقالاتی‌شان قرار داده است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.