مدافع میانی پارس جنوبی که در جدال با استقلال اخراج شد، قادر به همراهی تیم برابر شاهین نیست و به توضیح کارت قرمزی که دریافت کرد پرداخت.

فریبرز گرامی مدافع پارس جم درباره بازی با استقلال گفت: تیم ما در نیمه اول به هیچ وجه تمرکز لازم را نداشت که به نظر من این اتفاق روی روند تیم ما تاثیر گذار بود. اما این بازی به هیچ وجه نباید برگزار می شد و نتیجه باید 3 بر صفر به سود ما اعلام می شد. ما با توجه به شرایطی که موجود بود خود را به ورزشگاه رساندیم اما تیم استقلال حاضر نشد. به هر حال روز گذشته نیز ما برای بازی با این تیم حاضر شدیم در دقایق ابتدایی بازی شرایط ما خوب نبود اما رفته رفته بازی ما شکل گرفت. در نیمه دوم توانستیم بازی خوبی ارائه دهیم و موقعیت‌های خوبی را داشتیم ولی متاسفانه 3 امتیاز را از دست دادیم.

به گزارش فرتاک ورزشی، گرامی ادامه داد: من با تمام احترامی که برای این تیم و هواداران آن قائل هستم این تیم در حد و اندازه ای آن استقلال همیشگی نبود و تیمی نبود که بخواهد ما را با نتیجه 2 بر صفر در خانه شکست دهد. این تیم هم روی اشتباهات ما به گل رسید. متاسفانه موقعیت های فراوانی داشتیم که می توانستیم بازی را ببریم اما از بد اقبالی ما این موقیعت ها از دست رفت.

مدافع پارس جنوبی در مورد دربی استان بوشهر بین این تیم و شاهین گفت: همان طور که آقای پورموسوی گفتند ما روی 3 امتیاز بازی با استقلال حساب باز کرده بودیم. ما فکر نمی کردیم رای به تکرار این بازی بدهند و ما همه تمرکز خود را بعد بازی با پیکان روی بازی حساس با شاهین گذاشته بودیم. انشالله با پیروزی در این بازی و کسب سه امتیاز خیال ما از کسب 3 امتیاز این دیدار راحت شود. شاهین بوشهر نیز نسبت به جایگاهی که دارد بازی خوبی را ارائه می دهد و تیم خیلی خطرناکی است. مهاجمان ایت تیم خوب و سرعتی هستند. در این چند روز نیز ما فرصت لازم را داریم تا در تمرینات شرکت کنیم تا نکات و تاکیتک های آقای پورموسوی را در بازی اجرا کنیم. انشاالله با ارائه یک بازی خوب و منطقی موفق شویم در این دیدار 6 امتیازی پیروز شویم.

وی درباره اخراجش در دقایق پایانی بازی با استقلال اینطور توضیح داد: من همچون سایر بازیکنان تحت فشار قرار داشتم. این اتفاق برای نخستین بار در دروان فوتبالی رخ داد و مقصر اصلی این اتفاق قطعا خود من هستم که با لحن بدی با داور صحبت کردم و آقای حیدری نیز با من لج کرد و مرا اخراج نمود. از همینجا نیز از وی عذرخواهی میکنم. متاسفانه دست تیم را در بازی با شاهین خالی گذاشتم که به همین دلیل قبل شروع تمرینات از تمامی بازیکنان و اعضای کادر فنی عذرخواهی کردم.

گرامی در مورد تفکرات سیروس پورموسوی و حضور او روی نیمکت پارس جنوبی اینطور گفت: شک نکنید حضور ایشان روی نیمکت پارس در هیمن مدت کوتاه تاثیرگذار بوده است. در همین چند بازی اخیر که ایشان هدایت تیم را بر عهده داشته شیوه بازی ما تغییر کرده و ما به خوبی موقعیت سازی میکنم. در مقابل همین استقلال با بازیکنان خوبی که در اختیار دارد موفق به خلق 4 تا 5 موقعیت گل شدیم و این به خوبی نشان می دهد که تیم ما با تفکر آقا سیروس به خوبی پیش می رود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.