بعد از قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر با مربیگری یحیی گل محمدی او یکی از نفراتی بود که این قهرمانی را به شاگردان سابقش و هم چنین یحیی تبریک گفت بدون اینکه بخواهد از این قهرمانی برای خود وامی بگیرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

البته رفتاری غیر از این از برانکو انتظار نمی رفت؛ به این خاطر که او در سال های حضور در فوتبال ایران هم نشان داد که یک مربی جنتلمن است. به تازگی صحبت از دعوت او به میان آمده. از سوی باشگاه پرسپولیس و برای حضور در جشن قهرمانی پرسپولیس که با واکنش منفی یحیی مواجه شد. گل محمدی گفته باشگاه بهتر است به جای دعوت از آنها دستمزد معوقه اشان را بدهد تا باشگاه با پنجره های بسته رویارو نشود.

اما فارغ از این بحث ها؛ یحیی گل محمدی با حضور برانکو در جشن قهرمانی موافق باشد و برانکو هم میل به حضور در تهران داشته باشد، نمی تواند به تهران سفر کند و در صورت سفر ممکن است با چالش خروج از تهران مواجه شود. دلیل هم واضح و مبرهن است؛ باشگاه مالیات برانکو را پرداخت نکرده است. در چنین شرایطی معمولا اداره مالیات برای وصول طلب هایش فرد را ممنوع الخروج می کند تا باشگاه برای پرداخت بدهی گام های جدی بردارد. جای شکرش باقی است برانکو در قامت مربی تیم ملی عمان به ایران نیامد. در این صورت جلوگیری از بازگشت او به عمان می توانست یک اتفاق بد را در فوتبال ایران رقم بزند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.