هافبک تیم پرسپولیس گفت: ما چهار هفته زودتر روی کاغذ قهرمان لیگ شدیم، اما از هشت هفته قبل این قهرمانی مشخص بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سیامک نعمتی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، درباره قهرمانی پرسپولیس برای چهارمین سال متوالی اظهار داشت: خدا را شکر که توانستیم چهارمین قهرمانی متوالی را جشن بگیریم. این در حالی است که ما چهار هفته زودتر روی کاغذ قهرمان شدیم، اما از هشت هفته قبل از پایان لیگ این قهرمانی مشخص بود. ما بعد از شروع دوباره بازی‌ها وضعیت خیلی خوبی داشتیم.

بازیکن شماره 88 پرسپولیس تصریح کرد: فکر می‌کنم تیم ما امسال یکی از بهترین پرسپولیس‌های تاریخ بود و امیدوارم این روند ادامه‌دار باشد. ما برای جام حذفی برنامه داریم و به دنبال قهرمانی مجدد در این رقابت‌ها هستیم. البته حضور در لیگ قهرمانان آسیا هم پیش روی ما قرار دارد و ان‌شاءالله در این بازی‌ها هم سربلند از زمین بیرون بیاییم تا در این روزهای سخت که مردم مشکلات زیادی دارند، دل هواداران‌مان را شاد کنیم.

وی درباره انتخابش به‌عنوان بهترین هافبک سال 2018 لیگ قهرمانان آسیا در نظرسنجی کنفدراسیون فوتبال آسیا ادامه داد: خوشبختانه اتفاق خیلی خوبی برای من رخ داد و این اتفاق خوب انتخابم به‌عنوان بهترین هافبک آسیا در سال 2018 بود. واقعاً اتفاق فوق‌العاده‌ای بود. این در حالی است که بازیکنان خوبی در این نظرسنجی حاضر بودند. آن سال برای من و پرسپولیس خیلی سال خوبی بود و حتی به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیدیم.

نعمتی افزود: دست همه کسانی که به من در این نظرسنجی رأی دادند را می‌بوسم. از همه کسانی که در این نظرسنجی از من حمایت کردند، ممنونم. این افتخار و عنوان خیلی خوبی برای من بود و خوشحالم که هواداران پرسپولیس خوشحال شدند. شک ندارم هواداران از این اتفاق خیلی خوشحال هستند. آنها پیام‌های زیادی در این باره به من دادند و این موضوع مرا دلگرم‌تر کرد. از همه آنها ممنون هستم و ان‌شاءالله این روند را در بازی‌های آینده باز هم تکرار کنم.

نعمتی درباره آخرین وضعیت خود افزود: با توجه به امتیازگیری تیم و از آنجایی که کادر فنی از من رضایت دارد می‌دانم که روند خیلی خوبی دارم و باز هم به پرسپولیس در ادامه راه کمک می‌کنم. مهم‌ترین موضوع برای همه ما موفقیت و برد پرسپولیس است تا هواداران شاد شوند. امیدوارم روند خوبم را در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا ادامه دهم تا باز هم باعث موفقیت‌های پرسپولیس شوم.

بازیکن شماره 88 پرسپولیس در مورد بازی با ذوب‌آهن و مراسم اهدای جام قهرمانی خاطرنشان کرد: ما این هفته بازی سختی داریم، اما قرار است بعد از بازی جام قهرمانی را به ما بدهند. جای هواداران در ورزشگاه خیلی خالی است. ما دوست داشتیم در کنار آنها جام قهرمانی را بالای سر ببریم و کنار هم جشن بگیریم، اما به دلیل شرایط فعلی امکان این موضوع نیست. مهمترین موضوع حفظ سلامتی همه مردم است اما ان‌شاءالله در فرصتی مناسب این جشن را در کنار هواداران بگیریم. با ادامه روند خوبی که داریم جشن‌های دیگری خواهیم داشت که امیدوارم بتوانیم در کنار هواداران این موفقیت‌ها را جشن بگیریم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.