تیم فوتبال استقلال تهران آخرین بار در لیگ شانزدهم موفق شد در مشهد از سد شهرخودرو بگذرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال استقلال تهران پنجشنبه شب در ورزشگاه امام رضا(ع) و از ساعت ۲۰ باید به مصاف تیم شهرخودرو برود. این مسابقه در چارچوب هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر به انجام می‌رسد.

استقلال در حالی پا به مشهد می‌گذارد که سه مساوی، یک برد و یک باخت را تا به اینجا در تاریخ لیگ برتر مقابل شهرخودرو داشته است. با این وجود در لیگ‌های هفدهم و هجدهم هیچ بردی برای آبی‌پوشان به دست نیامده و یک باخت و یک تساوی حاصل شده است.

تنها برد آبی‌پوشان تهرانی در تاریخ ۹ اردیبهشت سال ۱۳۹۶ به دست آمد. جایی که استقلال با هدایت علیرضا منصوریان توانست با نتیجه ۲ بر یک از سد میزبان خود بگذرد. در آن دیدار گل‌های استقلال به وسیله امید نورافکن و جابر انصاری زده شد و تک گل شهرخودرو که در آن فصل با نام پدیده بازی می‌کرد به وسیله معین عباسیان زده شد.

در لیگ‌های هفدهم و هجدهم به ترتیب تساوی بدون گل و همچنین شکست یک بر صفر برای استقلال رقم خورد. بدین ترتیب آبی‌پوشان تهرانی در ۲ فصل اخیر نه گلی به شهرخودرو در مشهد زده‌اند و نه این تیم را شکست داده‌اند و حالا باید دید طلسم سه سال و سه ماه و هفت روزه توسط شماره هفت اسبق استقلال شکسته می‌شود یا خیر.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.