«اخبار متعددی از مذاکره باشگاه سپاهان با برانکو‌ایوانکویچ سرمربی سابق تیم پرسپولیس منتشر شده است»

به گزارش فرتاک ورزشی،

مدیران سپاهانی‌ها که پس از کنار رفتن از جام حذفی با استعفای امیرقلعه‌نویی سرمربی خود موافقت کردند خیلی زود در پی آوردن یک مربی مطمئن برای پایان دادن به ناکامی‌های چند فصل اخیر باشگاه هستند.

بسیاری محرم نویدکیا را  با توجه به محبوبیت فوق‌العاده‌اش در میان هواداران سپاهان، سرمربی آینده این تیم می‌دانند.

اما طی روز گذشته و امروز خبر مذاکره مدیران اصفهانی با برانکو ایوانکوویچ شنیده شد.

گفته می‌شود برای برانکو که اکنون سرمربی‌گری تیم ملی عمان را به عهده دارد در هتل کوثر اصفهان اتاق هم رزرو شده تا جهت مذاکرات جدی‌تر به اصفهان سفر کند.

سرمربی‌گری برانکو در سپاهان می‌تواند سوپرایز بزرگی برای لیگ بیستم باشد، و بازگشت سه باره او به فوتبال ایران چالشی متفاوت را رقم خواهد زد.

پیوند احساسی برانکو و هواداران پرسپولیس می‌توانست مانع بزرگی برای پیوستن برانکو به تیم‌های دیگر داخلی باشد اما مصاحبه اخیر او که در آن عنوان کرد به احترام هواداران سرخ در صورت پیشنهاد، هدایت آبی‌های تهرانی را قبول نخواهد کرد، بر شایعات پیوستنش به سپاهان دامن زد.

از طرفی اعلام برگزار نشدن بازی‌های مقدماتی جام‌جهانی و جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۲۰ احتمال حضور این مربی کروات را در تیم سپاهان را افزایش می‌دهد.

معمار موفقیت‌های چند سال اخیر پرسپولیس با انتخاب سپاهان، قمار بزرگی را خواهد پذیرفت.

در صورت موفقیت با سپاهان می‌تواند اعتبار مربی‌گری خود را بیش از پیش افزایش دهد و از سویی شاید مهر هواداران سرخ را از دست بدهد.

حضور برانکو‌در اصفهان و احتمال انتخاب محرم نویدکیا که از شاگردان محبوب برانکو در زمان سرمربی گریش در تیم ملی بود، به عنوان دستیار می‌تواند سپاهانی جذاب را در لیگ بیستم نوید دهد.

در هر صورت باید منتظر روزهای آتی ماند و دید این مذاکره انجام خواهد شو و توافقی شکل می‌گیرد یا خیر.

آیا برانکو مهر هواداران ارتش سرخ را با سرمربی‌گری سپاهان عوض خواهد کرد؟

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.