«به نظر می‌رسد پرسپولیس برخلاف چند فصل اخیر فصل نقل‌وانتقالاتی پر رفت‌وآمدی را پشت سر بگذارد»

به گزارش فرتاک ورزشی،

یکی از ارکان موفقیت سرخ‌پوشان تهرانی در چند فصل اخیر ثبات و حفظ شاکله تیم در فصل نقل‌وانتقالات بود که هارمونی خاصی را به این تیم بخشیده بود.اما به نظر می‌رسد پس از کسب چهارمین قهرمانی متوالی چند تن از بازیکنان اصلی این تیم سودای جدایی و ادامه فوتبال در خارج از کشور را در سر دارند.

علیرضا بیرانوند اولین بازیکنی بود که به اروپا رفت و حالا  آینده چهارچوب دروازه سرخ‌ها به یک معمای بزرگ برای هواداران تبدیل شده است.

بر اساس شنیده‌ها احمد نوراللهی، مهدی‌ترابی، بشار رسن، علی‌علیپور و سیامک نعمتی و ... هم پیشنهاد‌هایی دریافت کرده‌اند و امکان جدایی آنها وجود دارد.

خط هافبک پرسپولیس یکی از جذاب‌ترین و تأثیر گذارترین خطوط این تیم در چند فصل اخیر بوده که ظاهراً با جدایی احتمالی چند ستاره این تیم در فصل بعد ترکیبی بسیار متفاوت را در خط هافبک سرخ‌پوشان مشاهده خواهیم کرد.

علاوه بر بازیکنانی که پیشنهاد‌های خارجی دارند، یحیی گل‌محمدی هم مایل به کنار گذاشتن یکی دو‌بازیکن دیگر بوده و بدین ترتیب پرسپولیس لیگ بیستم بسیار متفاوت‌تر از پرسپولیس لیگ نوزدهم خواهد بود.

صدای خداحافظی نسلی که برای هواداران پرسپولیس بسیار خاطره ساز بودند، به گوش می‌رسد و باید دید یحیی گل‌محمدی میتواند نسل جدید بازیکنانی که پیراهن سرخ را بر تن می‌کنند همانند نسل برانکو به سوی موفقیت هدایت کند؟

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.