سرمربی تیم شهر خودرو مشهد گفت: سپاهان تحت هر شرایطی تیم قابل احترامی است، تغییرات بر روی نیمکت ممکن است برای هر تیمی رخ بدهد، فوتبال اصفهان و سپاهان همیشه جزو بهترین‌ها بوده‌اند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سهراب بختیار‌ی‌زاده، عصر امروز در کنفرانس خبری پیش از دیدار فولاد مبارکه سپاهان و شهرخودرو، پیرامون  اظهار داشت: تیم شهرخودرو شرایط خوبی دارد و در هفته گذشته تمرینات خوبی را پشت سرگذاشته‌ایم، شرایط خوبی را در دیدار مقابل استقلال داشتیم ولی علی‌رغم اینکه می‌توانستیم پیروز میدان باشیم در دیدار مقابل استقلال به تساوی رسیدیم.

سرمربی تیم شهر خودرو مشهد گفت: بازیکنان تیم من شرایط را به خوبی درک می‌کنند و می‌دانند بازی فردا چه اهمیتی بالای دارد و یا به نوعی دیگر دیدار فردا مقابل سپاهان فینال لیگ برتر است، در صورت پیروزی مقابل سپاهان می‌توانیم شانس بالای در کسب سهمیه آسیایی داشته باشیم.

وی در خصوص وضعیت سپاهان اظهار داشت: اگر بخواهیم انصاف را رعایت بکنیم باید بگویم سپاهان تحت هر شرایطی تیم قابل احترامی است، تغییرات بر روی نیمکت ممکن است برای هر تیمی رخ بدهد، عدم حضور قلعه‌نویی بر روی نیمکت سپاهان چیزی از ارزش‌های وی کم نمی‌کند؛ فوتبال اصفهان و سپاهان همیشه جزو بهترین‌ها بوده‌اند.

بختیاری‌زاده در خصوص تیم سپاهان بیان داشت: این تیم با توجه به شرایطی که دارد قصد دارد در بازی فردا پیروز میدان باشد و از آن به‌ عنوان یک فرصت استفاده کند، مهم‌تر از این تفکر سپاهان، انگیزه‌ای است که بازیکنان شهر خودرو دارند و امیدوارم فردا با ارائه یک بازی خوب بیشترین امتیاز را به دست آوریم.

سرمربی تیم شهر خودرو، در خصوص محرومان و مصدومان تیم خود اشاره کرد: همیشه اعلام کردم در خصوص محرومان و مصدومان تیم خود صحبت نمی‌کنم و راهی کردن یک گروه و یک تیم قدرمند موضوعی است که برای من اهمیت دارد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.