هفته ماقبل پایانی لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج‌فارس شنبه شب با برگزاری هشت دیدار همزمان پیگیری خواهد شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تکلیف قهرمان که هفته‌هاست مشخص شده و پرسپولیس با اقتدار توانست لیگ نوزدهم را هم با قهرمانی به پایان برساند.

اما جدال برای  نائب قهرمانی و کسب سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا و همچین جنگ برای بقا در حساس‌ترین شرایط ممکن ادامه دارد.

در بازی‌های هفته بیست‌و‌نهم، دوتیم بالا نشین جدول باید به مصاف دو تیم قرار گرفته در منطقه خطر بروند.

استقلال تهران که با نتایج خوب سه هفته اخیر خود را شانس اول کسب مقام نایب قهرمانی معرفی کرده است باید در ورزشگاه آزادی پذیرای تیم پیکان باشد. فرهاد مجیدی و شاگردانش در پی ادامه روند روبه رشد خود و به پایان رساندن لیگ با نایب قهرمانی هستند.

شاگردان ویسی هم برای اطمینان خاطر از حضور در لیگ‌بیستم باید حداکثر امتیازات دو‌ بازی باقی‌مانده را کسب کنند و  در بازی شنبه شب سرشار از انگیزه خواهند بود.

آبی پوشان هم که  نمی‌خواهند رتبه دوم را در هفته پایانی از دست بدهند فقط به سه امتیاز فکر می‌کنند و با این حساب هر دوتیم با تمام وجود برای رسیدن به هدف خود پای به میدان خواهند گذاشت و باید انتظار بازی پر برخورد و جذابی را داشت.

تیم پرسپولیس تهران هم در هفته بیست‌ونهم در سیرجان میهمان تیم گل‌گهر سیرجان خواهد بود.

شاگردان یحیی که بازی هفته گذشته  را به ذوب‌آهن واگذار کرده است برای دست یافتن به رکورد منحصر به فرد خود در کسب امتیاز باید سه امتیاز این دیدار را بدست آورد.

گل‌گهر‌ی‌ها هم که با برد هفته قبل صعود چند پله‌ای را تجربه کردند برای تثبیت این جایگاه در این بازی خانگی بدنبال کسب سه امتیاز خواهند بود.

شاگردان جلالی به هیچ وجه نمیخواهند در اولین فصل حضورشان در لیگ برتر، وداع تلخی با آن داشته باشند و بازهم به لیگ یک بازگردند.

باید  منتظر ماند و دید انگیزه‌ای سرخپوشان آنقدری بالا هست که این دیدار هم جذاب و مهیج پیگیری شود یا خیر؟

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.