معاون باشگاه پرسپولیس به گل‌محمدی وعده داد بدون هیچ استرسی به دربی جام‌حذفی فکر کند و برنامه‌هایش برای حضور پرقدرت در ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا با حضور بازیکنان جدید را بچیند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

طبق اعلام رسمی مهدی رسول‌پناه سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی سرمربی این تیم، لیستی حاوی ۷ نفر در پست‌های مختلف را به باشگاه ارائه کرده تا در فصل نقل و انتقالات، جذب تیم سرخپوش پایتخت شوند. البته نام برخی از حاضران در این لیست لو رفته مثلاً می‌گویند دانیال اسماعیلی‌فر، حامد لک، سعید آقایی، رضا اسدی و... در این لیست حاضر هستند و حتی مذاکرات و توافق‌هایی با آن‌ها شکل گرفته تا در لیگ بعدی، با پیراهن پرسپولیس وارد میدان شوند.

در این میان، اما برخی همچنان اعتقاد دارند به خاطر کش پیدا کردن و طولانی شدن پروسه شکایت برانکو علیه پرسپولیس، پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه بسته شده یا می‌شود و سرخپوشان نمی‌توانند با لیست یحیی، وارد فصل آینده شوند. همین موضوع، نگرانی شدیدی برای گل‌محمدی ایجاد کرد تا حدی که اعتراض خود بابت عدم توجه به شکایت برانکو را با یک استوری کاملاً انتقادی از مدیریت باشگاه، بروز داد. استوری عجیبی که دردسر‌های زیادی هم برای یحیی و رسول‌پناه ساخت. نزدیکان باشگاه معتقدند اگر رسول‌پناه سرعت عمل خود را بالا نبرد، امکان دارد پنجره بسته شود.

اما سرپرست مدیرعاملی باشگاه که رفیق صمیمی وزیر ورزش و جوانان به شمار می‌رود، مقابل دوربین‌های یک برنامه تلویزیونی قول داد مشکل برانکو را حل کرده و با او به توافق می‌رسد. او بار‌ها در آن برنامه گفت: «هیچ خطری باشگاه را تهدید نمی‌کند و ما همه چیز را تحت کنترل خودمان داریم.»، اما گل‌محمدی هنوز خیالش بابت اتفاقاتی که اطراف پرسپولیس رخ می‌دهد، راحت نیست و نسبت به مسائل مختلف، حساسیت نشان می‌دهد. او از یک طرف، هراس از دست رفتن بازیکنانش را دارد و از سوی دیگر، نگران است که پنجره بسته شود یا باشگاه در جذب بازیکنان فعلی، تعلل به خرج دهد و شانس جذب ستاره‌های دلخواهش از بین برود.

در همین راستا شنیدیم در سفر به سیرجان، یکی از معاونان باشگاه که همراه تیم بود، دقایقی زمان برای صحبت با اعضای کادر فنی پیدا کرد. این فرد به گل‌محمدی دو وعده مهم داد. اول اینکه مذاکرات با نماینده بازیکنانی که نام‌شان در لیست آورده شده بود، کلید خورده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، هر هفت نفر جذب تیم می‌شوند زیرا قیمت آن‌ها به شکلی نیست که باشگاه از پرداخت حقوق‌شان ناتوان باشد. هیچ یک از این بازیکنان با باشگاه فعلی خود قرارداد دلاری ندارند و گران‌ترین بازیکن حاضر در لیست، بیش از ۴ میلیارد تومان نیست. همین حالا در پرسپولیس، بازیکنان معمولی حضور دارند که بیش از ۴ میلیارد قرارداد بسته‌اند و تمام این پول را دریافت خواهند کرد. این فرد که از سوی باشگاه موظف به همراهی سرخپوشان بود، از این نظر، خیال گل‌محمدی را راحت کرد.

بحث دوم نیز، شیرینی خاصی داشت زیرا او به یحیی گفت خیالش بابت باز ماندن پنجره نقل و انتقالاتی کاملاً راحت باشد زیرا سیاست‌های باشگاه به شکلی است که هرچه زودتر با برانکو ایوانکوویچ به توافق برسند و این پرونده را ببندند سپس برای حل پرونده گابریل کالدرون، دستیاران این مربی، بودیمیر و سایر خارجی‌ها، تصمیم‌گیری کنند. البته بخشی از بدهی‌های پرسپولیس توسط کمیته انضباطی فیفا و از محل درآمد‌های باشگاه در فدراسیون جهانی تأمین می‌شود، اما بخش بزرگ‌تر با کمک کارگزار اسپانسر و همچنین سایر درآمدها، تسویه خواهد شد. این معاون باشگاه به گل‌محمدی وعده داد بدون هیچ استرسی به دربی جام‌حذفی فکر کند و برنامه‌هایش برای حضور پرقدرت در ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا با حضور بازیکنان جدید را بچیند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.